Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z Orkiestrą

Szpital w Pasłęku: 21zł za „pobyt” przy dziecku w szpitalu

10 komentarzy

Skomentuj wpis

  • Szpital w pasleku nie ma lezanek dla rodziców wiec rodzic śpi na łóżku dla pacjentów tak naprawde wiec to tez jest wygoda bo w innych szpitalach jak np Gdańsk kardiologia rodzic śpi na rozkładanej pryczy która może być tylko w nocy a cały dzień siedzi się na zwykłym krześle co jest dopiero męczące przy malym dziecku choć opłat nie ma. Szpital w pasleku to nie jedyny szpital gdzie trzeba płacić w Warszawie na zwirki wigury tez jest opłata nie mała. Przyczepić się można do warunków w pasłęckim szpitalu bo sterylności to tam nie ma w salach zimno sprzątaczki więcej kłapią dziobem niż sprzątają a raczej przecierają i pomieszczenia wygladają tragicznie łazienki ubikacje na drugim końcu korytarza to samo. Może ta opłata nie jest duża ale doliczyć jedzenie dla dziecka i siebie plus dodatkowe leki których szpital nie daje to jednak się uzbiera ładna suma.

  • Szoda że mamusia nie dodała faktu, że korzystała z łóżka przeznaczonego dla innego pacjenta, a nie leżanki. Zamiast się cieszyć, że szpital daje możliwość bycia przy dziecku, jeszcze wojny toczą. Nie podoba się to proszę iść do hotelu i wtedy zobaczyć ile doba taka kosztuje.

  • Byłam w innym szpitalu z dzieckiem musiałam zaplacic 5zł za uzywanie czajnika elektrycznego. Plus do tego dodatkowo za dobe hotelowa. W szczecinie kosztowala mnie doba w szpitalu 45zł nigdy nie bylo to dla mnie problemem gdyz priorytetem bylo aby byc przy dziecku.Czy naprawde trzeba o takie rzeczy walczyc ludzie nie maja prawdziwych problemow!!!!! A Pasłecki szpital nie posiada łozek dla matek korzystaja z łozek przeznaczonych dla chorych dzieci gdy jest szpital miej oblezony poprostu lozka sa udostepniane . Szum tak naprawde onkc temat Z CZDZ w Warszawie a nie z małego Pasłeckiego szpitala. Brawo dla tej Pani.

  • Opłata za prąd i wodę dla rodzica przebywającego w szpitalu przy dziecku?! Śmiech… Opłata nie jest duża żeby rozpaczac?! Kolejny śmiech… przez łzy… Dla Pani/Pana może to „tylko” 21zl… dla rodzica mającego chore dziecko, które wymaga ciągłych hospitalizacji może być to dużo pieniędzy… może niedługo będzie opłata dla rodzica za oddychanie powietrzem w szpitalu? Niepojęte..

  • Ja też musiałam zapłacić za łóżko.mimo że spałam(meczylam sie,bo trochę ciasno było😞) na jednym z córką bo nie mieli łóżek.porażka

  • Szpital w Pasleku nie otrzymał jeszcze leżanek to po co ta afera 🤦🏼‍♀️

  • Ja płaciłam w Bielsku-Białej 24 zł. Jeśli chodzi o wodę to wolałam się wymienić z mężem i jechać do domu się wykąpać bo stan łazienki (1 dla rodziców na kilka oddziałów) pozostawała wiele do życzenia a jak chciało się skorzystać to wiecznie zajęta. Więc argument korzystania z wody czy prądu jest dla mnie śmieszny.

  • Nie jest to opłata za łóżko,ale prąd i wodę zużytą przez rodzica podczas pobytu na oddziale. Opłata nie jest duża więc nie ma co rozpaczać.

Szpital w Pasłęku: 21zł za „pobyt” przy dziecku w szpitalu

10