Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

28. Finał WOŚP już tuż tuż, a Jurka dopadła grypa

Na szczęście nasz Dyrygent już dochodzi do siebie.

Dziękuję za wszystkie życzenia świąteczne i przepraszam wszystkie sztaby, które były umówione ze mną w Warszawie. Niestety, powaliła mnie grypa jakiej w życiu nie przeżyłem. Do tej pory dochodzę do siebie. Tak więc za mną Mikołaj w malignie i wszystko jakby z innego świata, a i ja w tym wszystkim także poza światem rzeczywistym. Po wizycie na Ostrym Dyżurze powoli wychodzę na prostą, ale bardzo, bardzo żałuję, że nie mogliśmy się tradycyjnie spotkać, aby wzajemnie wzmocnić ducha finałowego grania. Wszystko, co zostawicie, podpiszemy, ostemplujemy i odeślemy Wam do sztabów A dzisiaj wreszcie spojrzałem na to, co się dzieje wokół Orkiestry przed Finałem i… osłupiałem z wrażenia.

Ponad 2 miliony na koncie, ale przede wszystkim nieprawdopodobny ruch i klimat wszędzie i ze wszystkimi. Takiej fury pomysłów, takich super informacji, takiej pogody ducha, ile dotarło do mnie, to jeszcze nigdy nie przeżywałem. Albo może i tak było rok temu, ale kiedy czytam o tym z pozycji człowieka przekoszonego chorobą, brzmi to zupełnie inaczej.

Ogromne podziękowania dla lekarzy i personelu medycznego na Ostrym Dyżurze. Stosuję się do wszystkich przykazań i pisząc te słowa czuję, że wreszcie drgnęło w stronę poprawy. Dziękuję, że jesteśmy razem i jeszcze raz przepraszam, że musiałem i muszę odwołać tyle spotkań.

Jurek Owsiak

Napisz komentarz

Skomentuj wpis