Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

28. Finał WOŚP nie odbędzie się na placu Defilad

Nowa dekada to także nowe miejsce, w którym odbędzie się 28. Finał WOŚP w Warszawie. Plac Defilad znika (tylko w tym roku?) z WOŚPowej mapy. Powodem jest trwająca w tamtejszej lokalizacji budowa Muzeum Sztuki Nowoczesnej.  Tegoroczny finał odbędzie się na placu Bankowym i placu Teatralnym.

Od kilku tygodni intensywnie pracujemy z przedstawicielami Miasta Warszawa oraz Dyrekcją Teatru Wielkiego Opery Narodowej nad przygotowaniem finału w nowych miejscach. To dla nas ogromne wyzwanie, które także daje nam możliwość zaplanowania wszystkiego od nowa, poszukania nowych pomysłów i sposobów na to, by nasze styczniowe granie w Warszawie było jeszcze bardziej atrakcyjne- komentuje Jerzy Owsiak.

Prócz koncertów, które będą się odbywać na placu Bankowym przygotowano też moc atrakcji na placu Teatralnym.
– Gramy na placu Bankowym, tam koncerty, tam scena, fantastyczny line-up, będziecie się bawili fantastycznie – tłumaczy Owsiak. – A potem przychodzicie tutaj, na plac Teatralny, gdzie będą stały namioty, tu będzie nasze studio, tu będziemy przez cały czas opowiadali, transmitowali, mówili co się u was dzieje – doprecyzował szef WOŚP – znowu będziemy wszyscy razem, będziemy optymistycznie celebrowali ten cudowny, piękny dzień.

Jak prezentuje się lineup 28 Finału WOŚP?

Przypominamy, że podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać 175 938 717,56 złotych.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis