Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

28. Finał WOŚP: rekordowa kwota na godzinę 19:00

Prawie 46 milionów złotych (a dokładnie 45 866 456) jest już zadeklarowane na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwota ta powala na kolana, a warto wspomnieć, że jeszcze nie było nawet Światełka do Nieba!

Prawie 8,5 miliona to kwota z aukcji allegro, 1 milion 200 tysięcy złotych to kwota jaką udało się zebrać za pomocą SMSów.

Plac Bankowy – 28. Finał WOŚP
Wpłacam.wosp.org.pl

Wpłacaj na wplacam.wosp.org.pl. Sam zdecyduj, ile pieniędzy chcesz przekazać WOŚP. Myślałeś o tym, żeby przez cały rok wpłacać na WOŚP symboliczną kwotę? Możesz to zrobić, wybierając opcję cyklicznej wpłaty, przelew będzie robiony automatycznie co miesiąc. Zarówno przy jednorazowej wpłacie, jak i deklaracji przelewów cyklicznych otrzymasz podziękowanie od Jurka Owsiaka!

eSkarbonka

Wrzuć pieniądze do eSkarbonki na eskarbonka.wosp.org.pl. Dzięki Mastercard możesz przesłać wybraną kwotę i wpisać swoje imię. W tle podświetlają się pomarańczowe serduszka, które zostały już “zajęte” przez wpłacających. Szare serca są wolne, to oznacza, że w którymś z nich pojawi się Twoje imię i wpłacona kwota. Oczywiście, jeśli nie chcesz się ujawniać, możesz wesprzeć nas anonimowo. Oprócz tego każdy, kto ma ochotę może sam stworzyć własną skarbonkę.

SMS

W szybki sposób wesprzesz cel 28. Finału WOŚP przesyłając SMSa. W treści wpisz SERCE i prześlij pod numer 75 565, koszt to 5 PLN + VAT. SMSy działają od 1 do 22 stycznia 2020 roku. Cały dochód z wysłanych SMSów zostanie przekazany na cel finałowy.

Aplikacja

Pobierz aplikację WOŚP ze Sklepu Play, albo App Store. To nie tylko solidna dawka wiedzy o tym co dzieje się na Finale, ale też kolejna możliwość wpłaty na nasz wspólny cel finałowy. Po dokonaniu wpłaty otrzymacie podziękowanie od Jurka Owsiaka.

Zostań WOŚPoznawcą! Odpowiedz na pytania, które są w aplikacji i przejdź kilka etapów, aż uzyskasz ten wyjątkowy tytuł. Jeśli jednak zdecydujesz się wyjść z domu i bawić się wspólnie, znajdziesz tam mapkę, która pomoże Ci do nas trafić.

Facebook

Na Facebookowej stronie WOŚP możesz przekazać datek. To nic trudnego! Wejdź na Facebooka WOŚP i kliknij „przekaż datek”, przycisk znajdziesz w prawym, górnym rogu. Prowadzimy oficjalną zbiórkę i zachęcamy Cię do wpłaty dowolnej kwoty oraz udostępniania.

Oprócz tego możesz wpłacić między innymi na zbiórkę Polonii dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Kolejna zbiórka pieniędzy wyjątkowo zostanie przekazana The Trustee for NSW Rural Fire Service & Brigades Donations Fund. Pokażmy, że jesteśmy solidarni z Australią i pomóżmy im.

Gamerzy

Ciekawą inicjatywę stworzył Ja,Rock!. Podczas relacji live w zakładce Gramy z WOŚP możemy zobaczyć popularnych Youtuberów, którzy grają w wirtualne gry. Podczas tego wydarzenia, możecie podziękować im, za tę świetną inicjatywę wpłacając na ich stronie dowolną kwotę na rzecz WOŚP, albo „licytując”!

To wspaniałe, jak wiele zbiórek powstaje z waszej inicjatywy. Jesteśmy dumni, że potraficie się tak zaangażować!

Napisz komentarz

Skomentuj wpis