Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

4. miliony było mało? W puszce Pawła Adamowicza już 6. milionów!

To jest niemożliwe. Nawet nie zdajecie sobie sprawy co przeżywamy. W dniu wczorajszym informowaliśmy o 2 milionach, dziś rano o 4 milionach, a teraz przyszedł czas na informację o 6 milionach polskich złotych w ostatniej puszce na rzecz WOŚP Pawła Adamowicza!

Paweł Adamowicz był aktywnym wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu 27. Finału WOŚP na swoim portalu społecznościowym pisał:

– Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wrzucali pieniądze do mojej puszki i pomogli pobić mój osobisty rekord. – komentował zbiórkę Paweł Adamowicz.

Kilka godzin później, podczas „Światełka do Nieba” prezydent Gdańska został ugodzony nożem przez zamachowca. W wyniku otrzymanych obrażeń przetransportowano go do szpitala, gdzie na drugi dzień zmarł.

– Jest sporo hejterów. Zarzucają mi, że jestem oszustką i złodziejką. Piszą, że podaję swój numer konta, więc wysyłam im screeny potwierdzające, że to konto WOŚP. Na szczęście jest tego coraz mniej. Chyba kwota zamyka im ust. – komentuje zbiórkę Patrycja Krzemińska, organizatorka akcji.

Paweł Adamowicz do tej prawdziwej puszki zebrał 5600zł. Po jego śmierci do tej wirtualnej, ostatniej puszki dołożyli już ponad 6 milionów. Na wczorajszej konferencji Jerzy Owsiak zapowiedział, że kwota zebrana z wirtualnej puszki będzie zaliczona na konto Pawła Adamowicza. Tego rekordu już chyba nikt nigdy nie pobije.

Tymczasem 6.000.000 pękło!

I gramy dalej z Pawłem!

3 komentarze

Skomentuj wpis