Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Afera pociągowa: Nadciąga transportowe wsparcie od ludzi z ciepłymi sercami!

Kolejny raz ktoś chciał dać pstryczka w nos całej społeczności WOŚP. Kolejny raz kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

Pani Elżbieta Anna Polak marszałek województwa lubuskiego zaapelowała do marszałków innych województw, żeby pomogli Wam w dotarciu na #PolAndRock2019!

👏 Są już pierwsze deklaracje!

  • województwo zachodniopomorskie – marszałek Olgierd Geblewicz podjął decyzję o uruchomieniu dodatkowych pociągów! Będą to:
  • pociągi relacji Koszalin – Kostrzyn
  • powrotny Kostrzyn – Kołobrzeg
  • dodatkowo cztery pary pociągów na stałej trasie Szczecin Główny – Kostrzyn zostaną wzmocnione
  • w dniach festiwalu uruchomione będą dwie pary dodatkowych pociągów na trasie Szczecin Gł. – Kostrzyn – Szczecin Gł.

Pociągi z Pomorza pojadą na Pol’and’Rock Festival 2019. Chcemy by uczestnicy festiwalu dotarli bezpiecznie na miejsce. Odpowiadamy też na apel Jurek Owsiak i Elżbiety Polak, Marszałek Województwa Lubuskiego. Specjalne pociągi to też podziękowanie dla tysięcy wolontariuszy, którzy co roku aktywnie działają w ramach WOŚP. Współpracuję obecnie w tej sprawie z Marszałkami województw: kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Trwają jeszcze rozmowy doprecyzowujące ilość pociągów, oraz trasy ich przejazdu. O szczegółach będziemy więc informować niebawem. – czytamy na oficjalnym profilu facebookowym Mieczysława Struk.

  • województwo pomorskie – marszałek Mieczysław Struk zadeklarował, że pociągi pojadą też z Pomorza.
fot. Michał Kwaśniewski

5 komentarzy

Skomentuj wpis