Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Agata Duda przebiła swojego męża! Prezydent nie miał szans

Agata Duda, zaskoczyła wszystkich internautów, którzy na bieżąco obserwują wydarzenia, w których ta chętnie bierze udział wraz ze swoim mężem. W ostatnim czasie ich wspólna rywalizacja w słusznej sprawie zdecydowanie pozostawiła prezydenta w tyle.

Do końca stycznia trwały licytacje charytatywne w specjalnie na tą okazję powstałej podsekcji „Allegro Charytatywni”. Gwiazdy, celebryci, ludzie ze świata polityki, a także zwyczajni obywatele postanowili na aukcjach wystawić przeróżne przedmioty, aby wesprzeć działalność WOŚP. Agata Duda również brała w niej udział. Wylicytować można jednak nie tylko rzeczy materialne, ale również spotkania z ciekawymi osobami sukcesu, takimi jak sportowcy Robert Lewandowski czy Kamil Stoch.

Niektóre aukcje osiągnęły szczególnie zawrotne sumy. Wspominany Robert Lewandowski, który poddał licytacji wspólny lunch, na którym ma być on i dwie losowo wybrane przez zwycięzcę osoby, osiągnął wynik aż 150 tysięcy złotych, które na cel charytatywny wpłaci wygrany licytację. To samo dotyczy Donalda Tuska. Jego licytacja wciąż trwa, ale za spotkanie z szefem Rady Europejskiej obecnie trzeba zapłacić ponad 150 tysięcy złotych!

Agata Duda wygrała pojedynek z mężem

W konkurencji przedmiotów, zdecydowanie na wysokim miejscu w rankingu plasuje się sukienka Agaty Kornhauser-Dudy – Pierwszej Damy, której cena przekroczyła próg zawrotnych 44 tysiące złotych! Tę specjalną, przepiękną i wyjątkową kreację żona prezydenta miała na sobie podczas Piątego Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy, odbywającego się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego.

Według „Super Expressu” zwycięzcą jest osoba, która w 2017 roku wylicytowała słynne, często spotykane w popularnych memach, zdjęcie Agaty Dudy witającej się z biskupami. Wówczas kwota, która została osiągnięta, to szokujące 200 tysięcy złotych!

FOTO. WP Kobieta Źródło: pikio.pl

Napisz komentarz

Skomentuj wpis