Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Arcybractwo Straży Honorowej Serca Pana Jezusa atakuje Pol’and’Rock Festiwal

Nie bądźcie powodem zgorszenia dla swoich dzieci i wnuków” – tak grupa deklarujących się jako wierni mieszkańców Kostrzyna przestrzega przed festiwalem Pol’and’Rock, którego organizatorem jest Jerzy Owsiak. Wydrukowany na ulotce apel przesłał do lokalnej gazety jej czytelnik.

Autorzy apelu, czyli Arcybractwo Straży Honorowej Serca Pana Jezusa są zdania, że Pol’and’Rock Festiwal nie jest odpowiednim miejscem dla dzieci i osób małoletnich. W piśmie, skierowanym do… rodziców i dziadków czytamy, że dzieci „umierają przez narkotyki i inne używki”.
Autorzy nie poprzestają jednak tylko na przestrzeganiu, bo jako lek proponują wizytę w miejscowych kościołach. W świątyniach będzie odbywać się adoracja Najświętszego Sakramentu.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, to na terenie Pol’and’Rock przygotowane są specjalne miejsca dla rodzin z dziećmi. Na wzgórzu ASP będzie można wziąć udział w warsztatach z różnych dziedzin nauki i sztuki.

Są także przewidziane zajęcia specjalnie dla najmłodszych. Dodajmy, że w policyjnych statystykach brak jakichkolwiek danych o tym, by właśnie najmłodszym uczestnikom festiwalu stała się krzywda.

Na tegoroczny Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą ludzi dowiezie aż 153 pociągi. Szef WOŚP pokazał klasę, dziękując za to premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, choć wcześniej PKP odwołało połączenia na festiwal.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis