Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Cejrowski poucza Owsiaka: „Patrz człowieku jak normalni ludzie reagują”

Wojciech Cejrowski dostał ładny prezent. Barbara Piela, autorka plastusiowych animacji zdjętych z anteny przez klęczących zwierzchników TVP Info po wydumanym „antysemickim” skandalu, podarowała znanemu podróżnikowi jego plastelinową podobiznę. Cejrowski nie pozostawił tego faktu bez komentarza.

Przypomnijmy. Skandal z plastusiowymi animacjami Barbary Pieli wybuchł po tym jak w jednej z animacji na stosie plastusiowych banknotów dopatrzono się żydowskiej gwiazdy Dawida, co odebrano jako antysemityzm. Wiadomo – z Żydów żartować nie można, można tylko im czapkować.

Potem Jurek Owsiak, który także był bohaterem tej satyrycznej animacji, wypalił jak głupi, że po obejrzeniu tego odcinka „poczuł się jak w Auschwitz”. Oczywiście środowiska żydowskie nie zareagowały na te słowa, chociaż zawsze nie przepuszczają okazji żeby tresować świat w podobnych sytuacjach i mówić, że takie stwierdzenia obrażają pamięć ofiar Holokaustu.

Cjerowski po otrzymaniu swojej plastelinowej podobizny zrobił sobie zdjęcie i tak napisał na Twitterze:

„Z pozdrowieniami dla Pani Pieli oraz z pouczeniem dla Owsiaka: patrz, człowieku, jak normalni ludzie reagują na swoje wizerunki z plasteliny.”

 

Cejrowskiemu odpowiedziała sympatycznie także autorka figurek.

 

nczas.com

4 komentarze

Skomentuj wpis

  • A gdzie kasa którą dostał Cejrowski na podróże i pakuje do swojego wora.Ciekawe czy to by mu się podobało.

  • Nie życzyłabym sobie żeby ktoś w ten sposób sobie ze mnie żartował! Tym bardziej będąc osobą publiczną! I czy oby na pewno, ta para tak by w rzeczywistości zareagowała???? Dlaczego w takim razie w sieci ich plastelinowe podobizny pojawiły się dopiero teraz????
    mam na to jedno określenie…HIPOKRYZJA!!!!!!

  • Mnie nie dziwi zachowanie Jurka. Każdy reaguje inaczej. Nie ma identycznych ludzi, nie ma też identycznych reakcji. I wszystko na temat.