Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Chcesz, żeby Twoja miejscowość pojawiła się w finałowej transmisji?

Do 28. Finału WOŚP pozostały 2 miesiące i nasze przygotowania idą pełną parą. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy szuka miast i miasteczek, do których mogliby wysłać telewizyjne wozy, które przez cały dzień będą relacjonowały wydarzenia w wybranych miejscach. Obecność wozu telewizyjnego wiąże się z przygotowaniem wejść telewizyjnych, ścisłą współpracą z Fundacją oraz Telewizją TVN. Poszukiwane są miejscowości, w których dzieje się coś ciekawego, kolorowego, wyjątkowego, miejsc z dobrą energią i fajnymi pomysłami.

Chcesz, żeby Twoja miejscowość pojawiła się w finałowej transmisji?

Aby się zgłosić prześlij do Fundacji WOŚP następujące informacje:

1. Propozycja wydarzeń, które telewizja mogłaby pokazać w 5-ciu wejściach telewizyjnych (wejście trwa ok. 1,5 -2 minuty). Każde wejście to osobna historia. Fundacja szuka ciekawych tematów w kolorowej aranżacji (oryginalne wydarzenia, ciekawe osoby, nietypowe formy zbiórki czy aktywności finałowe – wszystko co może być ciekawe w oku kamery). Celem transmisji jest pokazanie, że Finał WOŚP to niezwykła zabawa i moc atrakcji. Morsowanie, off road czy kwestujące labradory zawsze się sprawdzają i są wręcz powiązane z Finałem, Fundacja chce jednak pokazać, że to nie wszystko co można zobaczyć tego dnia.

2. Koncert – czy będzie, kto zagra?

3. Bieg „Policz się z cukrzycą” – czy będzie, Gdzie się odbędzie

4. Światełko do nieba – Jaką będzie miało formę?

5. Czy w danej miejscowości jest sztab WOŚP i czy w sztabie są ciekawe historie (np. wielopokoleniowe rodziny zbierające pieniądze od wielu lat, dzieci uratowane sprzętem Orkiestry, które w tej chwili same są wolontariuszami, osiągają niezwykłe sukcesy, niezwykli darczyńcy, osoby od lat wspierające sztab i Orkiestrę z niezwykłą historią, Ludzie przyjeżdżający z zagranicy aby kwestować lub brać udział w Finale itp.)

6. Gdzie miałyby odbyć się główne atrakcje?

7. Dane kontaktowe (koniecznie nr telefonu komórkowego)

Zgłoszenia możecie wysyłać do 18 listopada. Każde z nich musi zawierać wszystkie powyższe informacje. Adres na który powinno być wysłane zgłoszenie to: telewizja@wosp.org.pl, w tytule wiadomości należy wpisać: (nazwa miejscowości) – wozy TVN WOSP 2020.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis