Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Duże zaskoczenie! Krzysztof Dobies odchodzi z WOŚP, był rzecznikiem

Z dniem dzisiejszym, z moich osobistych przyczyn, na mocy porozumienia stron i w nieustającym szacunku zakończyła się moja 19-letnia praca w WOŚP – poinformował w czwartek w mediach społecznościowych dotychczasowy rzecznik prasowy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Krzysztof Dobies.
„To była cudowna, magiczna, pełna fantastycznych chwil i emocji, wieloletnia i niezapomniana przygoda. Wszystkie te lata ukształtowały mnie takim, jakim dziś jestem” – napisał Dobies. Ustępujący rzecznik podziękował prezesowi WOŚP Jerzemu Owsiakowi, Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak, całemu zarządowi fundacji oraz wszystkim współpracownikom.

Jak tłumaczy, rezygnację po 19 latach pracy w fundacji złożył z „osobistych przyczyn, na mocy porozumienia stron i w nieustającym szacunku”. „Idzie nowe! Najlepsze przed nami!” – napisał.
„Miłość do idei i serduszka, którego nie da się wymazać, będzie zawsze” – zapewnił Dobies.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Fundacja Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy powstała w 1993 roku. Od tego czasu co roku, na początku stycznia, organizuje wielką zbiórkę pieniędzy. Za zebrane środki kupuje i przekazuje w darze, przede wszystkim szpitalom dziecięcym w Polsce, najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ciągu 28 Finałów fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiej medycyny ponad miliard złotych.
źródło: TVN24.pl

Napisz komentarz

Skomentuj wpis