Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Fundacja zgadza się, by nazwać most w Darłowie imieniem WOŚP

Daniel Frącz z biura promocji miasta Darłowa otrzymał odpowiedź w sprawie nadania nazwy dla mostu na Wyspie Łososiowej w Darłowie. Jest zielone światło dla jego pomysłu.

W styczniu Daniel Frącz wystosował pismo do Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie z prośbą, czy ta wyraziłaby zgodę na to, żeby most na rzece Wieprzy w Darłowie został nazwany imieniem WOŚP. Kilka dni temu przysłano odpowiedź w tej sprawie z fundacji.

– Oczywiście, będziemy zaszczyceni, jeśli pięknie pokazany przez pana most w Darłowie będzie nosił imię Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – napisał Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP.

– Jeśli jest szansa, na co liczymy, zrealizowania tego pomysłu w ogólnej zgodzie i szacunku, to jak najbardziej czujemy się zaszczyceni i jesteśmy do dyspozycji – dodał.

Daniel Frącz zapewnił, że na kwietniowej sesji Rady Miejskiej Darłowa złoży projekt uchwały w sprawie mostu, który znajduje się na Wyspie Łososiowej.

– Liczę oczywiście na przychylność naszych radnych. Być może już niedługo będziemy stąpać po moście, który będzie nosił imię WOŚP – mówi nam Daniel Frącz.

źródło: http://darlowo.naszemiasto.pl

Napisz komentarz

Skomentuj wpis