Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Jerzy Owsiak: I może być pięknie!

Ale poszły ręce do góry! Wielkie dzięki za tyle fantastycznych wpisów na hasło „Gdańsk”. Tyle się dzieje wokół nas. Każdego dnia nowe wieści, nowe sytuacje, ale nie odpuśćmy TVP i po prostu wykasujmy ją z jakichkolwiek pomysłów na oglądactwo. 

A ja zapraszam wszystkich do miejsca, gdzie ludzie nie skaczą sobie do oczu, nie napinają się, gdzie przez kilka dni możecie poczuć prawdziwą, cudowną atmosferę przyjaźni tworzoną przez Polaków.

To się czuje w powietrzu! już przyjechało mnóstwo ludzi i ciągle dojeżdżają kolejni, a do Festiwalu kilka dobrych dni. Nigdzie się tak nie nauśmiechacie i nie namachacie ręką w geście powitania i pozdrowienia! Nigdzie z takim spokojem, bez żadnej napinki, w najbardziej odjazdowym i wymyślonym przez Was przebraniu nie pospacerujecie sobie w tę i nazad nie gonieni żadną drwiną czy złym słowem. Wręcz przeciwnie, Wasza kreatywność będzie przez wszystkich doceniona, pochwalona, przyklepana i przybita żółwikiem. Nigdzie tak jak u nas ludzie, którzy przyjeżdżają z całego świata, nie są pełni podziwu dla nas, Polaków, za ten klimat, za zabawę, za niesamowity spokój, nie mówiąc już o tolerancji i wszechobecnej pogodzie ducha. Ten Festiwal od samego początku był Festiwalem spotkań. Miejscem do którego się wraca i w którym ładuje się akumulatory, aby najnormalniej w świecie w tej codzienności, polsko-polskiej wojnie, nie zwariować.

Nie mówimy „najlepszy Festiwal”, mówimy „najpiękniejszy”, bo jest tutaj miejsce dla każdego, jeśli tylko akceptuje nasze zasady!

Kochani, w czwartek o godzinie 15:00 ruszamy z koncertem Ziggy Marleya, ale także z mega niespodzianką. Oglądajcie nas w internecie i bądźcie dumni, że wszyscy razem organizujemy tak cudowny Pol’and’Rock Festival.

Jerzy Owsiak

Napisz komentarz

Skomentuj wpis