Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Internauci donoszą, że milionowa zbiórka Facebook była oszustwem. Uspokajamy!

W sieci pojawiły się wpisy jakoby facebookowa zbiórka do wirtualnej puszki Pawła Adamowicza, była wykorzystana przez oszustów. Osoby, które wypisują takie rzeczy w sieci i na portalach społecznościowych piszą, że dopatrzyły się tego w dniu dzisiejszym.

Proszę sprawdzić swoje przelewy do ostatniej puszki pana prezydenta. Jak się okazało mój datek poszedł zamiast do puszki…. do Irlandii. W szczegółach: miiasto: donate.fb.com adres: FACEBK*WOP, tytuł: 01006692874313289022100149922138. Zapewne jakiś oszust założył fałszywe konto. Nie wiem gdzie to zgłosić. Uważajcie przy jakichkolwiek wpłatach. Dzisiaj dopiero sprawdziłam. – pisze jedna z użytkowniczek Facebooka.

Uspokajamy. Jeżeli wpłaciliście pieniądze w zbiórce gdzie była informacja, że jest to zbiórka w ramach WOŚP, to do żadnego oszustwa nie doszło, a pieniądze trafiły w dobre ręce.

Jeżeli jednak po Waszej weryfikacji okaże się, że dana zbiórka nie miała informacji o tym, że odbywa się w ramach WOŚP to zgłoście sprawę na policję.

Podczas zbiórki Facebook uruchamia specjalne konto techniczne, na którym to są zbierane wszystkie pieniądze. Konto techniczne obsługuje wpłaty w walucie Euro. Po zamknięciu zbiórki, rusza machina przekazania datków z konta technicznego na konto docelowe. W tej sytuacji konto WOŚP. Kwota w zależności od kursu walut i zależności PLN do EUR może być ciut wyższa od tej na zamknięciu zbiórki lub ciut niższa (przewalutowanie).

Nie słuchajcie osób z sieci, które wypisują głupoty.

1 komentarz

Skomentuj wpis

  • Polacy tacy sa nie każdemu się podoba taka zbiórka więc trzeba narobić zamieszania że jesteście niewiarygodni ,,uważam że to są trole i hejterzy ,,,