Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Jerzy Owsiak apeluje o wyłączanie programów TVP w telewizorach

Jerzy Owsiak nie jest miłośnikiem obecnej TVP. Dawał temu wyraz wielokrotnie. Ale dopiero gdy „Wiadomości” postanowiły opublikować zaskakujący materiał o gdańskim tramwaju, nie wytrzymał i zwrócił się do mieszkańców miasta ze stanowczą prośbą.

„Możemy pisać petycje, możemy zbierać podpisy, możemy wynająć kancelarię prawną, ale chyba lepiej będzie, jak po prostu wyłączymy telewizję publiczną (TVP) i spróbujemy powalczyć, aby abonament telewizyjny nie był obowiązkowy” – napisał na Facebooku Jerzy Owsiak.

Twórca WOŚP chce, by mieszkańcy Gdańska, czyli miasta, w którym się urodził, zrobili to „jednym, wspólnym czynem” i „raz na zawsze”.
Do tej prośby skłoniło go obejrzenie materiału „Wiadomości” dotyczącego uruchomienia zabytkowego tramwaju z Wolnego Miasta Gdańska. Owsiak nie mógł zrozumieć, dlaczego dziennikarz stacji zasugerował, że „uruchamiając ten piękny pojazd pragniemy tej nazistowskiej rzeczywistości”. To „podłe” – uznał.

Jerzy Owsiak stwierdził, że „w sposób nieprawdopodobnie szyderczy, pogardliwy – żeby nie użyć gorszych słów, bo zaraz będzie szargany po sądach – Telewizja Polska rozpoczęła kampanię nienawiści w stosunku do Pani Prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz i generalnie w stosunku do Gdańszczan”.

Szef WOŚP podkreślił, że płaci na abonament po raz ostatni.

„Jurku, z całego serca dziękuje! To jest ta solidarność codziennie, której wiem, że pragniesz Ty, bardzo pragnął jej mój Szef Paweł Adamowicz i to jest także moje marzenie… Nie damy sobie odebrać takiego myślenia o Gdańsku!” – skomentowała wpis prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Kto z Gdańska, ręka do góry

źródło: WP.PL

7 komentarzy

Skomentuj wpis

  • Nie jestem z Gdańska ale Jurek jestem z Tobą! Nie będę oglądał jaki to Adrian jest cudowny i dobroduszny bo to „G” Prawda. Razem z premierem to zwykłe marionetki. A jak będę chciał obejrzeć bal kukiełkowy to zabiorę synka do Teatru! Jurek i Pani Olu, prośba z całego serducha! NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ! Pozdrawiam serdecznie! Olek 🙂

  • Z tego co widać pisowskie trole nawet tutaj zaglądają. Po co? Gdańsk był zawsze wolnym miastem nawet pod okupacją niemiecką czy ruską.
    W Okupowanej przez PiS Polsce Gdańsk też pozostanie wolny. Tylko jeszcze żeby odciął się od kościoła katolickiego było by miło.

  • Przepraszam bardzo ale pan Jerzy Owsiak nie jest autorytetem w tym kraju ma lewackie poglądy idzie W pierwszym szeregu Platformy Obywatelskiej powinien zostać politykiem poko a nawoływać to on sobie może ludzi swojego pokroju Pozdrawiam prawych Polaków

  • Ja i tak nie patrze na tych szmatlawcow i całym sercem jestem za Gdańskiem i apelem p.Owsiaka

  • Ja mam dość polityki Pana Owsiaka i całowanie PO po tyłku przez Niego. Zmieniam plany i jadę nad jezioro a nie do Kostrzyna na festiwal. Szkoda tych koncertów ale Owsiak nie będzie mi mówił co mam oglądać. To się robi potwór polityczny.

  • nic sie nie martwcie pisiory sie przejada na gdansku idioci nie dajcie sie wstyd.