Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Jerzy Owsiak: „dziękujemy, że grasz z nami, a jak coś Ci nie odpowiada – nie przeszkadzaj”

Po doniesieniach Newsweek Polska o trollowaniu, a konkretnie – o pisaniu wszelkich głupot, podżeganiu, podkręcaniu złych nastrojów, a przede wszystkim kłamaniu, chciałbym w imieniu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ukłonić się Państwu do samej ziemi z ogromnie szerokim uśmiechem na twarzy. Jeśli chodzi o nas to żadnej trwogi, bo, Szanowni Państwo, powiem krótko – nie daliśmy się!

Prawdę mówiąc, zaiskrzyło coś zupełnie innego. Zwłaszcza po tych styczniowych, pofinałowych hejterskich bzdurach i chamówie dostaliśmy od Was jeszcze więcej przyjaźni, wsparcia, czyli prawdziwej polskiej miłości. Liczyliśmy to w milionach kliknięć i setkach tysięcy maili. Można powiedzieć, że warte to było wszystkich pieniędzy świata. Wlaliście w nas ogromną, przeogromną moc.
Niech ze złości popękają ci, którzy pisali te bzdury, wynajmowali ludzi, wysyłali zapotrzebowania, wypuszczali, wrzucali i próbowali nas, Polaków, na siebie napuścić. Powtórzę jeszcze raz – dzięki wsparciu milionów Polaków i pracy naszej Fundacji stworzyliśmy coś, czego nie uda się ot tak sterroryzować i zniszczyć. Ostatni Finał WOŚP i związane z nim wydarzenia jednoznacznie pokazały, jak bardzo potrafimy znaleźć prawdę i jak bardzo chcemy żyć we wzajemnym szacunku, przyjaźni i jak potrafimy wspólnie robić rzeczy niezwykłe. Zobaczcie, mówimy tu jedynie o 60 kontach, może o kilku osobach, które to zlecały, może o kilkudziesięciu tych, którzy pisali. Prędzej czy później wstyd do nich przyjdzie i nie opuści do końca życia.

Róbmy swoje! Niedługo Finał, znowu możemy połączyć się w graniu dla siebie i dla innych. Znowu stworzymy wspólnotę, z której jesteśmy dumni, która buduje nas, Polaków, w bardzo pozytywnym sensie.

Zawsze powtarzamy – dziękujemy, że grasz z nami, a jak coś Ci nie odpowiada – nie przeszkadzaj. Tak chcemy być postrzegani wszędzie, czyli w Polsce i na całym świecie.

A wracając do hejtu – teraz już wiecie, że żadna, nawet największa smocza złość i zapach siarki nie przekreśli 28 lat wspólnego działania milionów Polaków.

FOTO. LSC

1 komentarz

Skomentuj wpis

  • Bardzo się cieszę że jesteś wśród nas Jurku! Że nie zrezygnowałeś kiedy było Ci ciężko na sercu z powodu tak okrutnych oszczerstw, które na Ciebie wylewano. Dla nas wielu jesteś Wielki!❤❤❤. Pozdrawiam serdecznie❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤