Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Jerzy Owsiak: „Katowice (…) rozwiążcie ten problem z leżankami”

Jerzy Owsiak był dziś gościem programu Dzień Dobry w TVN. W trakcie swojego wystąpienia Jerzy Owsiak skierował słowa do szpitala w Katowicach. Chodzi o sprawę, którą nagłośniliśmy dwa dni temu. GCZD w Katowicach nie pozwala na zabieranie leżanek od WOŚP na sale. 

Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach: Fotele od WOŚP na korytarzu. Za leżankę należy zapłacić 13zł

Jerzy Owsiak zaapelował do szpitala w Katowicach:

– Jeżeli mogę skorzystać z tej okazji to teraz kieruje swoje słowa do Katowic. Szpitala im. Jana Pawła II. Rozwiążcie ten problem z leżankami. (…) Pan minister Szumowski powiedział bardzo wyraźnie, na rozmowie ze mną dwa miesiące temu. Rodzic nie powinien płacić za nic. Nawet za podłączenie swojego telefonu. Te 2zł, 4zł, 13zł za leżanki niczego nie zmieni. (…) My kupiliśmy prawie 5000 leżanek. Pięknych i cudownych, które przeznaczone są dla rodziców. Wczoraj rozmawialiśmy z dyrekcją szpitala.

Szanowni Państwo cała Polska o tym mówi. Bardzo proszę te leżanki przeznaczyć dla rodziców. Po to je kupowaliśmy. Na tym wygląda rozwiązywanie problemów. – mówił w programie DDTVN.

Prowadząca zapytała Jurka o co chodzi z tymi leżankami. Czy szpital nie chce ich przyjąć?

– To są te leżanki odizolowane od rodziców. Rodzice ich nie mogą wciągać do sal i powstał konflikt, który myślę, że można bardzo szybko rozwiązać. – dodał.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis