Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Jerzy Owsiak: „Śmiecie, już po was”

Dzisiaj oficjalnie rozpoczęliśmy wraz z Kostrzynem nad Odrą przygotowania do 25. Pol’and’Rock Festival, który odbędzie się w dniach 1, 2, 3 sierpnia 2019 roku.

Miasto jest gotowe, a my po przegadaniu wszystkich tematów związanych z Festiwalem jednomyślnie stwierdziliśmy, że jedyny problem to… śmiecie. Zeszłoroczna akcja „Zaraz Będzie Czysto” wyszła tak super, że zaskoczyła nawet firmę sprzątającą, ponieważ nie nadążali z wywózką zgromadzonych przez Was worków. Wyciągnęliśmy wnioski – wyznaczonych punktów zostawiania śmieci będzie więcej, wywóz będzie sprawniejszy i więcej ludzi obsługujących sprzątanie. Dziękując za zeszły rok już teraz zwracamy się do Was z ogromną prośbą, aby nam pomóc zrobić porządek. Niech każdy zaangażuje się osobiście, niech każdy zadba o swoje miejsce, a jest szansa, że stworzymy coś wyjątkowego na skalę świata. Tak jak często mówię i o czym piszemy na festiwalowych koszulkach – przez te kilka dni to jest nasz kawałek ziemi, my razem go tworzymy i zostawmy ten kawałek ziemi po festiwalu tak jak go przywitamy.

Dbajmy o siebie nawzajem, aby po raz kolejny było to najbardziej spokojne i przyjazne miejsce na świecie. Mówiąc krótko, jeśli chcesz w Festiwalu współtworzonym przez Ciebie uczestniczyć, to pomóż nam zadbać o to miejsce we wszystkich aspektach towarzyszących tak ogromnej gromadzie ludzi, którzy ten czas spędzają ze sobą. Pracujemy na ten Festiwal cały rok, budujemy jego muzykę i klimat, dopinamy szczegóły jego organizacji po to, abyście Wy mogli przez kilka dni poczuć wyjątkowość, powtarzam, absolutną wyjątkowość tego miejsca. Jesteśmy tak jak Wy pełni oczekiwania pierwszych dźwięków Najpiękniejszego Festiwalu Świata Pol’and’Rock 2019.

Fot. Lucyna Lewandowska Fotografia

Napisz komentarz

Skomentuj wpis