Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Jerzy Owsiak złożył pozew przeciwko TVP

Wczoraj zakończył się rekordowy, 28. finał WOŚP, a dziś na konferencji prasowej Jurek Owsiak poinformował, że złożył pozew przeciwko TVP.

Sprawa dotyczy przedstawienia Owsiaka przez telewizję publiczną rok temu, gdy zasugerowano, że szef WOŚP zabierał pieniądze z puszek. Miała to być satyryczna animacja, ale teraz Kurskiemu nie będzie do śmiechu.

Przypominacie sobie państwo mnie z plasteliny kradnącego pieniądze? Właśnie sprawę podaliśmy do sądu – powiedział Owsiak na konferencji WOŚP.
 

5 komentarzy

Skomentuj wpis

  • Jedyny w historii Kurski to był Łuk Kurski gdzie Sowici stoczyli wygraną bitwę pancerną i to jest pozytyw a reszta to kpina i dno

  • ….Zacytuje tutaj Leszka z serialu ..[daleko od szosy]…jak się ma taką sztukę przed sobą to trudno zachować kulturę…..Pis i jego zwolennicy nie przebierają w środkach, żeby zniszczyć i upokorzyć, dopóki jeszcze nie zainfekowali sądów trzeba walczyć !!! Jestem całym sercem z Orkiestrą i i trzymam kciuki …..
    .

  • Wkoncu! I niech odpowie za pomówienia ,za wszystko co gadają i co myślą ,wszyscy jesteśmy sercem z Jurkiem 💓

  • Jurek trzymaj się!! Podwoilem moje wpłaty na konto fundacji!! A kurski jest fałszywą szmatą!!! Trafi do piekła!!! Za jego wyjątkowość w sprawie manipulacji.Jego brat się go wstydzi!!!