Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Jurek Owsiak ogłasza wynik 27. Finału WOŚP. JEST NOWY REKORD! Zebrana kwota jest IMPONUJĄCA!

To wręcz nieprawdopodobne. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pobiła kolejny rekord. Podczas 27. Finału WOŚP zebrano nieprawdopodobną kwotę!

27. Finał WOŚP odbywał się pod hasłem „pomaganie jest dziecinnie proste”, a graliśmy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na koniec 27. Finału WOŚP deklarowana kwota zbiórki wyniosła 92 143 798 złotych.

– Paweł, nic nie poszło na marne – mówił Jerzy Owsiak ze sceny. Podkreślił również, że „to był niezwykły finał”. – Podczas tego finału, jak nigdy, jeszcze mocniej w nas się ugruntowało, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. Jak nigdy poczuliśmy solidarność Polaków. Poczuliśmy, że jesteśmy razem i niesamowicie nas wspieracie – podkreślał. – To właśnie my, Polacy, pokazaliśmy, że nadal gramy i nie chcemy zmieniać żadnych zasad związanych z tym, jak się bawimy. (…) Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej, kolejny finał będzie taki sam – zapowiedział.

Ile zebrano ostatecznie?

Jest to nowy rekord zbiórki w ramach WOŚP. Przypominamy, że w roku ubiegłym padła kwota o 49 564 913,22 niższa – czyli 126 373 804,34 złote.

Wszystkim w imieniu fundacji serdecznie dziękujemy za 27. wspólne granie!

Tak prezentuje się historia zbiórki WOŚP:

Napisz komentarz

Skomentuj wpis