Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Jurek Owsiak z Gdańska: „Dajcie mi jeszcze chwilkę…”

Tuż po ceremonii pogrzebowej ś.p. Pawła Adamowicza reporterka TVN24 spotkała w tłumie Jurka Owsiaka. Jurek zapytany został o to czy zamierza odpowiedzieć na apele #MuremZaOwsiakiem, które napływają do dyrygenta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z całej Polski.

Jurek nie był zbytnio rozmowy, ale odpowiedział:

Dajcie mi chwilkę czasu. Dzięki, że w ogóle jesteście obok nas, to nam bardzo pomaga – powiedział Jurek Owsiak reporterce TVN24. To jest naprawdę egzamin dla wszystkich taki niezwykle ważny. – dodał.

Wniosek jest taki, że na dniach możemy się spodziewać oficjalnego stanowiska od Jurka. Cała Polska ściska kciuki nad tym, aby człowiek w czerwonych okularach postanowił powrócić na swoje stanowisko w fundacji WOŚP.

Jurek Owsiak był obecny w Gdańsku podczas ceremonii wystawienia trumny w dniu wczorajszym, oraz ceremonii pogrzebowych, które miały miejsce dziś.


#MuremZaOwsiakiem

6 komentarzy

Skomentuj wpis

  • Za te wszystkie lata dziekujemy z calego serca i kochamy cie jeszcze bardziej.Grajmy do konca swiata……..

  • Panie Jurku jest pan WIELKI dobry wrażliwy i miłosierny przez te wszystkie lata uczył nas pan dobrem dla drugiego człowieka szacunku i empatia.Ja wiem i rozumiem że pan przez te lata znosił dzielnie hejt i te wszystkie oszczerstwa w kierunku pana i calej fundacji WOŚP ale dobro zawsze zwycięża jest z panem sam Bóg Ojciec i widzi ile dobrego jest zrobione dla tych wszystkich dzieci i osób starszych.Obiecal na pan że gramy do końca dni i o jeden dzien dłużej a to do czegoś zobowiązuje.Kochamy pana i WOŚP.Prosze się nie poddawać jesteśmy z panem i będziemy wspierać zawsze jak pan to robił przez te wszystkie lata 😘😘❤️❤️💕Wyrazy szacunku dla pana i całej rodziny

  • To my mamy dług do splacenia dałeś nam dowód swojego istnienia w dobroci i w dawaniu więc Jurku co Ci zostało musisz z nami pozostać wszystkiemu sprostac