Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Kiosk Dawida Podsiadło sprzedany na aukcji WOŚP 2019. Znamy kwotę

Na początku stycznia artysta zdecydował się go wystawić na specjalnej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kiosk Dawida Podsiadło został sprzedany na aukcji WOŚP 2019. Artysta postanowił wesprzeć fundację, oddając swoją słynną zieloną budkę, która była częścią promocji nowej płyty „Małomiasteczkowy”. Wiemy, za ile sprzedano Małomiasteczkowy Kiosk Dawida Podsiadło.
W licytacji kiosku Dawida Podsiadło wzięło udział blisko 30 osób.

Zielona budka wokalisty została sprzedana za 30 200 złotych.

Dawid Podsiadło zapewnił, że dostarczy swój kiosk osobiście do nabywcy. Jedynym warunkiem, który musiał spełnić zwycięzca aukcji, to posiadanie miejsca na postawienie budki.

— Nie dostarczamy kiosku do mieszkań i przyczep kempingowych. Musisz mieć do dyspozycji kawałek miejsca (ziemi, placu, działki), w którym możemy go ustawić takim specjalnym dźwigiem — napisał wokalista.

W październiku Dawid Podsiadło zaskoczył warszawiaków i otworzył kiosk w samym centrum Warszawy, gdzie osobiście sprzedawał m.in. swoją najnowszą płytę „Małomiasteczkowy”. Zielony kiosk stanął przed Pałacem Kultury i Nauki. Każdy chętny miał okazję kupić tam nowy album i najpotrzebniejsze rzeczy oraz porozmawiać osobiście z Dawidem

 

Informacje pochodzą z RadioZET.pl/PK

Napisz komentarz

Skomentuj wpis