Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Kolej celowo ominie Kostrzyn podczas Pol’and’Rock Festival – wyciekł email z PKP Intercity!

To nieprawdopodobne. Do sieci wyciekł email, który trafił do jednego z pracowników PKP Intercity, który jasno mówi o planie wprowadzenia objazdów. Objazdy te miałyby przełożyć się na połączenia przed, w trakcie i po festiwalu organizowanym przez Jerzego Owsiaka.

W liście do pracowników PKP PLK, znaleźć możemy informację, że w nawiązaniu do ustaleń ze spotkania z 6 czerwca, przesyła im „wykaz zmian koniecznych do wprowadzenia dla pominięcia stacji Kostrzyn”.
Zmiany dotyczą 18 pociągów dalekobieżnych, które mają omijać Kostrzyn nad Odrą w dniach od 31 lipca do 4 sierpnia 2019 – czyli w okresie trwania festiwalu Pol’and’Rock.

Redakcja oko.press wystosowała maila do władz PKP Intercity z następującymi zapytaniami:

 • Kto podjął decyzję, że w dniach od 31 lipca do 4 sierpnia pociągi mają omijać Kostrzyn?
 • Jaki jest powód tej decyzji?
Z jej odpowiedzi wynika, że władze PKP Intercity zostały zaskoczone decyzją spółki Przewozy Regionalne, która od wielu lat zapewniała dodatkowe składy pociągów dla uczestników festiwalu Owsiaka (korzystać z nich miało co roku 60 – 80 tys. osób), a w tym roku ogłosiła, że nie zorganizuje transportu.

„W tej chwili PKP Intercity analizuje, w jaki sposób decyzja Przewozów Regionalnych o rezygnacji z uruchomienia pociągów specjalnych na to wydarzenie, może wpłynąć na bezpieczną i sprawną realizację połączeń zaplanowanych przez PKP Intercity. Obecnie rozważane są różne scenariusze, a o podjętych decyzjach w tej sprawie będziemy informować” – pisze Grzduk.

To już po prostu przechodzi wszelkie granice…

JEST KOMENTARZ JURKA OWSIAKA W W/W SPRAWIE!

14 komentarzy

Skomentuj wpis

 • No i dobrze, Intercity nikt nie jedzie na sam Woodstock, chyba, że do 3/4 podróży, od Kostrzyna jakimiś liniami lokalnymi.

 • @Gardzimierz – ale co ma piernik do wiatraka? Wrzuciłem w puszkę, ale też mi się nie podoba demolowanie pociągów.

 • Jeździłam wielokrotnie pociagami na Woodstock, i tyle wiary ile w nich było nie widziałam nigdy wcześniej, ani nigdy później. Ale ludzie tak sobie dojadą, tylko kto inny im ten tranport zapewni. To festiwal który naprawdę łaczy ludzi. Woodstock zawsze, i niech orkiestra gra do końca świata i jeden dzień dłużej :)) Ps. Dla informacji poniektórych jeżdżą tam ludzie wykształceni,pracujący z dziećmi,wierzący czy nie. Wiem, bo ich tak od 10 lat widuję.

 • W jakim kraju my żyjemy w katolickim ,? – na pewno nie.Jest mi wstyd, że Polską rządzą mściwi ,zajadli ludzie uważający się za katolików .To są pseudo -katolicy tzw:Judasze.Po co oszkują Boga.

 • PKP samo sobie strzela w kolano, a wystarczyło podnieść ceny biletów tak aby starczyło na remonty. Z drugiej strony jechałem 4 razy pociągami na Woodstock i jakoś ich nie demolowałem.

 • I dobrze że zakazali, tyle lat niszczenia pociągów i stacji i przystanków, to tera sobie musicie radzić sami, wandale i pokolenie bez- konsekwencji i rozumu, z rodzin patolo-alkoholo-555+.

 • Jorgen a teraz wypad na Frondę lub inny prawiczkowo-katolycki portal i tam możesz pluć swoim jadem w imię wartości chrześcijańskiej.

 • Jorgen- obyś kiedyś w przyszłości nie musiał korzystać ze sprzętu zakupionego przez fundację Owsiaka.

 • Nareszcie znalazł się ktoś rozumny w staraniu, by oszczędzić kolei strat, jakie ponosi ona przewożąc tabuny pijanych wandali na festiwal dzidzi-piernik Owsiaka Jerzego.