Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Krystyna Pawłowicz: „Najpierw niech Owsiak przeprosi za kilkuletnie nękanie starszej kobiety”

Magdalena Adamowicz na łamach „Rzeczpospolitej” stwierdziła, że Jerzy Owsiak i WOŚP zasługują na nagrodę Nobla. Na te słowa odpowiedziała prof. Krystyna Pawłowicz, którą obrażał Jerzy Owsiak.

Niech J.Owsiak najpierw przeprosi za kilkuletnie nękanie starszej kobiety,zarabianie na poniżaniu jej trykotami z napisem „Ruch wypier…Kryst.Pawlowicz w Kosmos”,propagow. w Polsce nienawiści do osób wierzących i Polaków żądających rozliczenia finans.z jego zbiórek,wykona wyroki.

— napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz. Warto przypomnieć, że Jerzy Owsiak przegrał z poseł PiS, ale mimo to nie chciał przeprosić jej za swoje skandaliczne słowa wypowiedziane podczas Przystanku Woodstock.

źródło

2 komentarze

Skomentuj wpis

  • Niech Pawłowicz zacznie przepraszać wszystkich tych, których upokorzyła i zniewarzyla a jest ich na tyle dużo, że spokojnie 6 tomów encyklopedii PWN by było mało. Ty „kobieto” lepiej do psychiatry zasówaj a nie znów zadumy szukasz, bo co? bo dupa ci ciasna, że Jurek dostał nominacje do której to nawet Ciebie nie typowano? . Z całym szacunkiem dla Jurka jesteś najlepszy i za ratowanie tych dzieci, osób chorych i naszych polskich szpitali jestem na tak było by to wynagrodzenie za te 27 finałów,za wszytkie zmogi i starania jakie włożył w finał. Tak tak tak jestem na tak!
    Zasłużony Nobel dla Jerzego Owsiaka był by dopieciem tego co dalej się toczy.

  • Na przepraszanie ludzi ktorych obrazila i ponizyla Pawlowicz zabrakloby miejsca na Facebooku i to trzeba dodac Pani profesor. Owsiak zasluzyl sobie na najwieksza nagrode nobla