Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

List otwarty społeczności Murem Za Owsiakiem do Jerzego Owsiaka i WOŚP

Szanowny Jurku, Szanowna Wielka Orkiestro Świątecznej Pomocy!

W imieniu całej społeczności Murem Za Owsiakiem chcielibyśmy złożyć najszczersze podziękowania za to co zrobiliście. Najpiękniejsza Domówka Świata była niezwykłym doświadczeniem, które dało nam namiastkę tego na co czekamy każdego roku – Pol’and’Rock Festival. To cudowne wydarzenie już zapisało się w naszych sercach i na muzycznych kartach historii nie tylko w Polsce, ale i na całym Świecie. Nikt nigdy wcześniej nie zorganizował czegoś tak pięknego na tak wielką skalę jak właśnie Wy! Chcemy powiedzieć, a nawet wykrzyczeć, że ostatnie dni, podczas których odbywała się NDŚ były najpiękniejszymi dniami tego – z różnych powodów – przeklętego roku.

Jednocześnie chcielibyśmy zaapelować o to, abyście za rok, gdy przyjdzie nam się spotkać w Kostrzynie nad Odrą kontynuowali relację z Pol’and’Rock Festival w tej samej formie jak to miało miejsce na NDŚ.

Nie możemy się doczekać kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczymy, że uda się nam wszystkim spotkać w Warszawie. Jeżeli jednak by to nie było możliwe, a Wy byście potrzebowali pomocy to nasza społeczność licząca ponad 220 tysięcy osób jest do Waszej dyspozycji!

Życzymy Wam teraz dużo odpoczynku!

Wasi Przyjaciele

Napisz komentarz

Skomentuj wpis