Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Magdalena Adamowicz jest przekonana, że… „Jurek i całe WOŚP na Nobla zasługują”

Magdalena Adamowicz jest przekonana, że… „Jurek i całe WOŚP na Nobla zasługują”45pmb11:45 8 kwietnia 2019Zrzut ekranu z TVN24AdvertisementOdpowiem krótko – bez wątpienia Jurek i całe WOŚP na Nobla zasługują – twierdzi wdowa po śp. Pawle Adamowiczu. Wywiad przeprowadził dziennik „Rzeczpospolita”.

– Byłaby to nagroda także dla nas wszystkich grających co roku z WOŚP. Docenione by zostało nasze wielkie, dobre, polskie serce. To byłoby wspaniałe, ale przecież największą nagrodą jest kwota trafiająca co roku na potrzeby najsłabszych, najbardziej potrzebujących – podkreśliła Adamowicz.

Wdowa po prezydencie Gdańska twierdzi, że uda się zwalczyć mowę nienawiści. – Trzeba dzielić się dobrem i my Polki i Polacy to potrafimy, jak trzeba najlepiej na świecie – dlatego jestem święcie przekonana, że z mową nienawiści też sobie poradzimy!

– Wyobraźmy sobie, jak cudownie brzmiałby zapis w podręcznikach historii za sto lat: Polacy uratowali Unię Europejską przed rozpadem, Polacy uratowali wolność, demokrację i pokój w Europie. Możemy to wspólnie zrobić! – zaznaczyła.

Cały wywiad dostępny jest w dzienniku Rzeczpospolita.

1 komentarz

Skomentuj wpis