Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

mBank wprowadza całoroczne konto WOŚP! 3.7 mln zł dla WOŚP

Automatyczne datki przy każdej transakcji lub raz w miesiącu. Taką nowość wprowadza mBank. Wszystko to dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

mBank podsumował tegoroczny finał. Dzięki ofiarności jego klientów na konto fundacji WOŚP wpłynęło 3,7 miliona złotych. Dodatkowo bank poinformował o nowości w ich usługach. Jest to opcja przekazywania automatycznych datków na konto WOŚP przez cały rok!

Klienci, którzy chcą w sposób systematyczny przekazywać środki na rzecz WOŚP, mogą aktywować rachunek oszczędnościowy Wspieraj cały rok, oznaczony charakterystycznym dla fundacji sercem. Sposób odkładania pieniędzy na ten cel klienci mogą dostosować do swoich potrzeb. Może to więc być zdefiniowana kwota pobierana po każdej transakcji (1, 10 i 50 groszy albo 1 zł) lub dowolna kwota przelewana ze zwykłego konta raz w miesiącu. Po aktywacji usługi datki będą przekazywane na rzecz WOŚP automatycznie.

mBank jest partnerem WOŚP od 2017 roku. W tym roku bank za każde 100 wpłat w dany dzień dawał od siebie 100 tyś złotych na WOŚP.

Ja już ustawiłem przekazywanie datków. A Wy?

 

Napisz komentarz

Skomentuj wpis