Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

„Największy hejter” – Matka Kurka – Jerzego Owsiaka nieświadomie wpłacił pieniądze na WOŚP

Piotr Wielgucki jest jednym z najbardziej znanych krytyków Jerzego Owsiaka. Bloger, znany wśród użytkowników Twittera pod pseudonimem Matka Kurka, konsekwentnie nie udzielał wsparcia dla WOŚP. Jednak czujni internauci wychwycili, że tym razem nieświadomie złamał postanowienie. W jaki sposób?

Bloger opublikował na Twitterze wpis, w którym odniósł się krytycznie do działań WOŚP. Piotr Wielgucki już wcześniej zarzucał Jerzemu Owsiakowi nierzetelne rozliczanie dochodów z Orkiestry. W sobotę 11 stycznia pojawił się kolejny taki wpis.

Piotr Wielgucki opublikował Tweet na temat współpracy WOŚP i MasterCard. Spółka zapewniała, że przekaże 5 złotych na rzecz Orkiestry za każdy wpis, w którym internauci dodadzą hasztag „#MastercardGrazWOSP„.
 

Bloger obśmiał akcję i zamieścił we wpisie link do własnego artykułu. Dzieli się w nim swoimi spostrzeżeniami na temat rzekomych nieścisłości w rozliczeniach finansowych WOŚP. Jednak uwagę internautów zwrócił fakt, że Matka Kurka przypadkowo sam wpłacił 5 złotych na Orkiestrę poprzez użycie hasztaga MasterCard.

Wielu internautów zaczęło żartować z blogera. Inni dziękowali mu za udzielenie wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piotr Wielgucki nie pozostawił komentarzy bez odpowiedzi, nadal korzystając z hasztaga „#MastercardGrazWOSP”. Jednak kolejne wpisy nie obejmują już wpłaty 5 zł – zgodnie z regulaminem liczy się wyłącznie pierwszy.

źródło: o2.pl

4 komentarze

Skomentuj wpis

  • Mam nadzieję, że trafi kiedyś do szpitala i jedynym sprzętem potrafiącym uratować mu życie będzie sprzęt kupiony przez Owsiaka. Ciekawe czy wtedy z cwaniaka wyjdzie jeszcze większy cwaniak czy miętka rurka 🙂

  • Ten Kurka Matka to musi być wyjątkowo nieszczęśliwy człowiek. Współczuję gościowi. Pewnie nie doświadczył nigdy miłości od nikogo. No chyba, że jest zwyczajnym karierowiczem, który niczego w życiu nie osiągnął i za wszelką cenę chce się wybić poprzez hejtowanie WOŚP-u.W przyrodzie jednak nic nie ginie, karma wraca do każdego z nas.