Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Ostatnia puszka Pawła Adamowicza dla WOŚP z milionem złotych!

To nieprawdopodobne! W dniu wczorajszym Jurek Owsiak poinformował, że Paweł Adamowicz zebrał ponad 5000 złotych podczas 27 Finału WOŚP. Ta informacja jest już nieaktualna!

Internauci po śmierci Pawła Adamowicza postanowili zorganizować dla niego wirtualną, ostatnią puszkę WOŚP. Organizatorka akcji chciała zebrać 1000zł. Hojność internautów oraz dobre serca spowodowały, że w puszcze znalazło się już ponad 1 milion złotych!

Kwota, którą planowała zebrać Patrycja została już przekroczona po 1 minucie zbiórki. Wtedy też 34 osoby wpłacające przekazały na konto fundacji 1901 złotych.

Spontaniczna akcja. Tak w hołdzie dla Prezydenta, ta radość jaka malowała się na jego twarzy i duma z zebranej puszki 27 finału rozłożyła mnie na łopatki. Poczułam niezgodę na jego śmierć i na to że ta puszka to już ostatnią jego zbiórka. I tak powstał pomysł żeby tą ostatnią jeszcze bardziej wypełnić. No i z 1000 zrobił się milion. Mnóstwo ludzi udostępniło ta zbiórkę. Mnóstwo wpłaciło. – mówi nam Patrycja Krzymińska, organizatorka zbiórki.
Bo prezydent był wyjątkowy!

Zbiórka trwa nadal, a jeżeli chcecie się do niej przyłączyć to możecie zrobić to w tym miejscu.

3 komentarze

Skomentuj wpis