Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Patrycja Krzymińska superbohaterką? Potrzebna Wasza pomoc!

Pamiętacie Patrycję Krzymińską? Jasne, że tak! Ci, którzy nie wiedzą kim jest to śpieszymy z wyjaśnieniami. Patrycja jest organizatorką ostatniej puszki tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza. Cała zbiórka z puszki powędrowała podczas 27. Finału WOŚP na konto fundacji Jurka Owsiaka. Znalazło się w niej 18 milionów złotych!
W tym toku Patrycja została nominowana przez portal wysokieobcasy.pl do miana Superbohaterki roku 2019. Wśród innych kandydatur znalazły się m.in. aktorka Weronika Rosati, dyrektorka poznańskiego ZOO – Ewa Zgrabczyńska czy Jadwiga Klata i Extinction Rebellion – ekologiczna aktywistka z Extinction Rebellion.

Jest mi niezmiernie miło i bardzo serdecznie dziękuję za nominację Wysokie Obcasy na Superbohaterkę Roku 2019. To zaszczyt znaleźć się w tak zacnym gronie. To nominacja dla nas wszystkich, dla tych którzy duchowo wsparli Gdańsk po ogromnej tragedii podczas 27 finału WOŚP i tych, którzy tą zbiórką niemal na 16 milionów pokazali solidarność z Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zechcą oddać głos na moją osobę. – komentuje nominację Patrycja.
Napisz komentarz

Skomentuj wpis