Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

PILNE! Podpisz petycję #SiłaDOBRA, #NOBELdlaWOŚP – potrzebny milion podpisów do 26 lutego!

Startujemy z projektem #siłaDOBRA #NOBELdlaWOŚP.

Dedykujemy go wszystkim, którzy bezinteresownie niosą oraz chcą nieść pomoc. Pokażmy, że jesteśmy społeczeństwem pełnym empatii, zbudowanym na fundamentach DOBRA, SOLIDARNOŚCI, SZACUNKU i TOLERANCJI. Twórzmy #siłaDOBRA.

Zatrzymajmy hejt – truciznę niszczącą dobro, które mamy w sercach.

Podpisując petycję wyraźmy poparcie dla Pokojowego #NOBELdlaWOŚP To podziękowanie dla tych wszystkich – instytucji, organizacji, wolontariuszy i ludzi – którzy angażują się społecznie i pomagają drugiemu człowiekowi. #IdziemyNaMILION – mamy czas do 26 lutego. Wówczas chcemy złożyć na ręce Komitetu Noblowskiego milion naszych podpisów.

Podpisz petycję już teraz w tym miejscu!

7 komentarzy

Skomentuj wpis

  • Słowa nie oddadzą wielkości Jego serca i czynów. Już dawno powinien być obdarowany tą nagrodą. Jurek tego nie oczekuje ale my jesteśmy Mu to winni.
    Beata

  • Jurek Owsiak uruchomił w nas wartość ofiarnego dobra, solidarności na co dzień, dobroczynnego gestu bez interesu własnego. Dotarł do wszystkich, do młodych, do zatrutych egoizmem trudnego bytowania w realnym socjalizmie, uruchomił wielką akcję społeczną z niczego. To o wiele więcej warte niż wszystkie pieniądze i sprzęt, który przecież pomógł setkom tysięcy ludzi. Od dawna zasłużył na pokojowego Nobla.

  • Gdyby nie było Pana Jurka Owsiaka, nie byłoby także żadnego sprzętu, który ratowałby życie ludzkie, dlatego ukłony dla Tego Pana. ON JEST WIELKIM, WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM.

  • To wybitna akcja, dzieki ktorej tysiace dzieci zyja i sa zdrowe. Pan Owsiak jest wspanialym czlowiekiem i stworona przez niego orkiestra pownina byc przykladem dla innych kroajow, ktorych nie stac na najlesze sprzety medyczne

  • Nie bójmy się być dobrzy. Nigdy nie wiemy, jak los pokieruje naszym życiem. Razem możemy góry przenosić. Jurek I WOŚP przenieśli już niejedną górę. Pomóżmy przenieść kolejne góry 💗