Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Pomóżmy Jurkowi Owsiakowi i WOŚP w zdobyciu Pokojowej Nagrody Nobla!

Kochani! Jesteśmy po rozmowie z Rafałem Collins i włączamy się do akcji #SiłaDobra i #NOBELDlaWOŚP, którą zapoczątkował Rafał Sonik i Collins! Potrzebna będzie jednak Wasza pomoc!

Nominowanie Jerzego Owsiaka do nagrody Nobla jest tylko pierwszym krokiem w bardzo trudnym, czasochłonnym i skomplikowanym procesie. Teraz należy lobbować, promować oraz wywierać perswazje na komitecie Noblowskim w Oslo. Do tego z kolei potrzeba ogrom ambicji, determinacji, wiary w odległy cel oraz siły! Dlatego potrzebujemy też Was!

Chcemy przez najbliższe kilka miesięcy bardzo mocno popracować przy projekcie, który jest #SiłaDobra #NOBELdlaWOŚP. Bądźcie z nami. Jest to bardzo ważna inicjatywa. – mówi Rafał Collins i Rafał Sonik.

29 stycznia Rafał Collins udał się do Oslo, aby porozmawiać z Komitetem Noblowskim. Jak sam zaznaczył komitet wie kim jest Jurek Owsiak i jak wiele dobra czyni WOŚP.

Zadanie dla Was na początek. W imieniu swoim jak i organizatorów akcji prosimy, abyście napisali maila do komitetu, w którym wyrazicie swoje poparcie dla Jerzego Owsiaka. Mail może być wysłany w języku polskim. Adres, na który należy wysłać wiadomość to library@nobel.no. Prosimy Was również o dopisanie się do petycji, która dostępna jest pod tym adresem. To są dopiero pierwsze kroki, jednak są one o tyle ważne, że na obecną chwilę otrzymują one od nas status priorytetowy.

Udostępniajcie, informujcie znajomych. Dotrzyjmy do jak największej liczby osób! SIE MA!

Napisz komentarz

Skomentuj wpis