Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Ponad 2 miliony złotych w ostatniej puszce Pawła Adamowicza!

Raptem 21 godzin temu informowaliśmy, że ostatnia puszka Pawła Adamowicza dla WOŚP zebrała ponad 1 milion złotych. Te dane to już historia. Kwota właśnie przekroczyła 2 miliony!

Jerzy Owsiak poinformował dziś, że kwota z wirtualnej zbiórki prezydenta Gdańska zostanie doliczona do oficjalnego rozliczenia. Podczas konferencji Owsiak podziękował wszystkim, którzy prowadzili i prowadzą wirtualne zbiórki na rzecz WOŚP. Osobiste podziękowania otrzymała Patrycja Krzemińska z Gdańska, która jest organizatorką ostatniej puszki Pawła Adamowicza tysiąc złotych.

Spontaniczna akcja. Tak w hołdzie dla Prezydenta, ta radość jaka malowała się na jego twarzy i duma z zebranej puszki 27 finału rozłożyła mnie na łopatki. Poczułam niezgodę na jego śmierć i na to że ta puszka to już ostatnią jego zbiórka. I tak powstał pomysł żeby tą ostatnią jeszcze bardziej wypełnić. No i z 1000 zrobił się milion. Mnóstwo ludzi udostępniło ta zbiórkę. Mnóstwo wpłaciło. Bo prezydent był wyjątkowy! – komentowała w dniu wczorajszym dla MuremZaOwsiakiem.pl, Patrycja Krzymińska -organizatorka zbiórki.
Zbiórka, która zostanie oficjalnie zaliczona na konto Adamowicza potrwa do końca dnia jutrzejszego.
—-
Aktualizacja 19:58 – w puszce już 2 277 441 złotych

2 komentarze

Skomentuj wpis