Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Powiat kielecki nie zagra z WOŚP. Starosta z PiS: Mój światopogląd jest inny

Po raz pierwszy od dawna powiat kielecki nie będzie miał swojej sceny podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Według mojej wiedzy nie ma tego w zadaniach samorządu powiatowego – odpowiada starosta Mirosław Gębski.

– Taką decyzję podjęliśmy podczas posiedzenia zarządu powiatu – wyjaśnia starosta Gębski. I dodaje, że wynajęcie sceny wiąże się z kosztami. – To są pieniądze publiczne, a według mojej wiedzy udziału w Orkiestrze nie ma w zadaniach samorządu powiatowego – mówi.

Jak komentują tę decyzję mieszkańcy powiatu?

– Nie wiedziałam że serce anonimowego noworodka ma poglądy. – pisze w sieci jedna z nich.

Starosta zwraca jednak uwagę na to, że nie zabrania brać udziału w finale swoim pracownikom. Jeżeli któryś z nich chce się włączyć w finał organizowany przez chociażby Prezydenta miasta Kielce to ma taką możliwość. Bardzo więc możliwe, że pracowników starostwa będziemy mogli spotkać podczas finału organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Kielcach.

foto. / źródło: gazeta.pl

6 komentarzy

Skomentuj wpis

  • Trzeba nie mieć serca,żeby nie pomagać WOŚP,Jurek Owsiak zakupił tyle sprzętu ratujàcego życie noworotków,czy lekarz ratujący małe życie pyta o przynależność partyjną.Wspieram Orkiestrę od 28lat❤❤❤

  • Ratowanie życia choremu dziecku czy starszej osobie to gryzie się z pana poglądami panie Gębski !!!?