Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Prof. Zybertowicz: „z Owsiaka, Wałęsy i Adamowicza próbuje się robić świeckich świętych”

Gorąco w studiu TVN. W dniu wczorajszym gościem Moniki Olejnik był doradca społeczny prezydenta prof. Zybertowicz. Kolejna mowa nienawiści w wykonaniu rządzących… a przecież sam prezydent Andrzej Duda apelował o zaprzestanie siania nienawiści.

– Owsiaka, Wałęsy i Adamowicza próbuje się robić świeckich świętych w celu zarządzania ludzkimi emocjami – mówił w programie prof. Andrzej Zybertowicz.

Prof. Zybertowicz atakował równeiż Jerzego Owsiaka:

– To Jerzy Owsiak w kontekście prawdy o przeszłości Wałęsy powiedział, że może dać z bańki tym, którzy o tym będą mówili. Nie przypominam sobie, żeby był krytykowany za zachęcanie do przemocy. To nie jest mowa nienawiści pani zdaniem? Jerzy Owsiak upolitycznił projekt, pozwolił zrobić z siebie oręż polityczny. Jeśli porównamy nakłady na państwową służbę zdrowia, to wszystko co zbierze WOŚP to ułamek promila. – komentował w studiu doradca społeczny prezydenta Andrzeja Dudy.

W obronie stanęła Monika Olejnik, która powiedziała, że są też osoby, które próbują robić świeckiego świętego z śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego,

– Lech Kaczyński nigdy nie donosił na SB, nigdy nie uderzył z bańki kogoś, kto myśli inaczej od niego i nigdy nie miał postępowania korupcyjnego.- podsumował prof. Zybertowicz.

3 komentarze

Skomentuj wpis

  • Ta jasne. Pieniadze moze i macie ale napewno niewykorzystujecie ich na sluzbe zdrowia w takiej skali jak WOŚP. Tylko i wylacznie dzieki sprzetowi zakupionemu przez Fundacje lekarze moga w pelni wykorzystac swoje umiejetnosci i ratowac najmniejsze dzieciaczki . Sprzet za pieniadze z NFZ niedaje takiej mozliwosci .