Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

„Przyjaciel” Jerzego Owsiaka i Fundacji WOŚP – Matka Kurka – znów manipuluje

Największy „przyjaciel” Jerzego Owsiaka jak i Fundacji WOŚP – Matka Kurka (Piotr Wielgucki) – po raz kolejny próbuje mydlić oczy umieszczając na swoim profilowym twitterze mijające się z prawdą informacje.

Co takiego zrobił Matka Kurka? Zestawił ze sobą dwa zdjęcia. Jedno z nich prezentuje Jerzego Owsiaka, który tuż po ceremoniach pogrzebowych Pawła Adamowicza informował, że wraca na swoje stanowisko w fundacji, oraz o tym ile prezydent Gdańska zebrał podczas kwesty ulicznej do swojej puszki. Z prawej strony widzimy zakończoną zbiórkę „do ostatniej puszki Pana Prezydenta na rzecz WOŚP” zorganizowaną przez Patrycję Krzemińską.

Ktoś zarzucił mu kłamstwa, ale Piotr Wielgucki odpowiedział w następujący sposób:

– Jeszcze raz powtórzę. W tym wpisie NIE MA ŻADNEJ MANIPULACJI. Dokładnie tak wyglądają rozliczenia WSZYSTKICH SZTABÓW. Rozliczana jest WYŁĄCZNIE PUSZKA, wpłaty elektroniczne i spoza puszki NIE SĄ ROZLICZANE!!! Po prawej oryginalne rozliczenie Zapraszam do sądu. – komentował Wielgucki.

Chwilę później dodał jeszcze jeden wpis, w którym informuje:

– I jeszcze jedna rzecz, najprostsza na świecie. Niech pokaże rozliczenie sztabów z przelewów elektronicznych, skoro one istnieją. Nie ma żadnych rozliczeń sztabów z wpłat spoza puszki. Nie wiedzieliście o tym wyznawcy sekty? – „informuje” Kurka. A na koniec pytanie z cyku szach mat. Jeśli to jest manipulacja, to gdzie jest nowe rozliczenie „puszki Adamowicza”? I jeszcze jedno, najważniejsze! Całe to rozliczenie puszki to pic na wodę, nie rozlicza pojedynczych puszek, ale CAŁY SZTAB! Zapraszam do sądu! – dodaje kilka minut później.

Panie Piotrze. Po pierwsze rozliczenia wpłat elektronicznych dostępne są chociażby w sprawozdaniu Fundacji WOŚP (np. tutaj za rok 2017). Po drugie dwa zdjęcia złączone na powyższym obrazku to są dwa różne dni i dwie różne sytuacje… Proszę sobie poszukać informacji kiedy zakończyła się zbiórka i kiedy Jerzy Owsiak wrócił do fundacji na swoje stanowisko.

Na koniec chcieliśmy przypomnieć, że Jerzy Owsiak w trakcie trwania facebookowej zbiórki informował, że jej rozliczenie zostanie dopisane do rozliczenia Pawła Adamowicza.

11 komentarzy

Skomentuj wpis

 • On musi być opłacany przez WOŚP , bo jego wpisy naprawdę porządnie nakręcają wpłaty na konto 😉

 • Sekta która ratuje dzieciom życie? Jestem na tak!
  A zazdrośnik hejter, który nic w życiu nie osiągną i próbuje wszystkich ściągnąć w dół do swojego poziomu , cóż pozostaje mi życzyć miłego dnia ❤️

 • Ludzie po co Wy ciągle poruszacie temat manipulacji tego pana?
  Karmi się tym.
  Jak nikt nie będzie komentował jego poczynań słuch o nim zaginie, A tak ciągle się gdzieś pojawia, niestety😞

 • Napisałbym dosadnie co Kurka ma sobie zrobić, ale hejtowac nie będę, powstrzymam mowę nienawiści, no po prostu biedny zakompleksiony człowieczek którego chyba matka nie kochała

 • A ja się cieszę, że to zrobił – głupsze i płytszej manipulacji nie mógł wymyślić. Może dzięki temu otworzą oczy ci, którzy do tej pory ślepo mu wierzyli we wszystkie kłamstwa na temat WOŚP

 • Wpisy tego blazna są dla ludzi, którzy sami nie myślą. Tak samo jest z porównywaniem calego budżetu rocznego NFZ z pieniędzmi zebranymi przez WOŚP na dany cel.

 • ech….. coś braki w logicznym myśleniu ma ten kurka. co innego kwota zebrana fizycznie przez prezydenta a co innego „puszka”której autorką jest kto inny 🙂 i była owa puszka imienia prezydenta 🙂

 • A ja sobie mysle ze powinno powstac stowarzyszenie ktore by za kazdy taki wpis zakladalo nowa sprawe. Kazda sprawa to przesluchanie jedno drugie itp. Jak by byl wzywany 15 razy w miesiacu moze by mu sie znudzilo.

 • Kochani jestem z Wami . Całym sercem Was wspieram .
  Trzeba jednak pamiętać że trolle były i będą ,musimy z nimi walczyć bo to są biedni ludzie którzy mają kompleksy.
  Ja daję sobie z nimi radę, nie słucham nie czytam co udostępniają. I zapewniam jest mi z tym bardzo dobrze.Wiaruchna pozdrawiam z krainy pyrlandi 😘😘😘