Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Rekordowa zbiórka na półmetku 28. Finału WOŚP! Sprawdzamy ile już zebrano…

Na rzecz 28. Finału WOŚP zebraliśmy już 20 178 077 zł. To rekordowa kwota, która jest już zadeklarowana na półmetku tegorocznej zbiórki.

7 199 807zł to kwota, którą na chwilę obecną udało się zebrać w 45 761 aukcjach. Dzięki Waszym SMSom fundacja zebrała na teraz nieco ponad pół miliona złotych!

O godzinie 15:35 rozpocznie się na Placu Bankowym główna impreza tegorocznego finału. Od wczesnych godzin rannych można odwiedzać studio WOŚP, które zlokalizowane jest na Placu Teatralny. Aktualnie, aby móc wejść do studia trzeba odstać około 2 godzin w kolejce.
 

Na co zbieramy środki?

Zebrane pieniądze podczas 28 Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszego sprzętu dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących specjalistycznych operacji. Orkiestra planuje zakup lamp i stołów operacyjnych, aparatów znieczulających, aparatów do diatermii, sprzętu monitorującego, urządzeń teletransmisyjnych, aparatów RTG z ramieniem C i zestawów endoskopowych.

FOTO. Lucyna Lewandowska

1 komentarz

Skomentuj wpis

  • Pisiorom JUREK stoi oscia w ich gardelkach !!! Ale to rzad powinien dbac o sluzbe zdrowia a nie MY !!! Gdyby nie WOŚP – TYSIACE LUDZI BYLO BY NA CMENTARZU !!! Moze naszym rzadzacym o to chodzi ??? Aby nabijac kase kosciolowi – a nasze zdrowie i zycie to oni maja w powazaniu !!!