Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Rzecznik PiS – Beata Mazurek przeprosiła Jerzego Owsiaka za „namiot Jurka Owsiaka”

Beata Mazurek za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała mema, który przedstawia m.in. „jak mieszka bogacz J.Kaczyński i BIEDACY z totalnej opozycji”.

muremzaowsiakiem.pl

Do sprawy odniósł się sam Jerzy Owsiak:

Pani Beato Mazurek!

Ja, Jurek Owsiak, proszę o natychmiastowe przeprosiny za „namiot Jurka Owsiaka”. Po prostu słowo „przepraszam” – i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze.

I uprzejmie proszę dać znać, że Pani to uczyniła. Zobaczę–odpuszczę. Jurek Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, do której należy pokazany przez Panią budynek, gdzie prowadzone są szkolenia wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Na świadków powołam ponad 10 tysięcy osób, które tutaj w budynku Uniwersytetu WOŚP w Ośrodek Szkoleniowy Szadowo-Młyn ukończyły kursy wolontariackie.

Zresztą co ja mówię! Bardzo proszę wszystkich, którzy tam kończyli szkolenia WOŚP, aby już pisali do Pani Beaty na adres Biura Poselskiego.

Pani Beato, oczekuję słowa „przepraszam” w ciągu 48 godzin!!

Pozdrawiam, Jurek Owsiak, Fundacja WOŚP i społeczność Pokojowy Patrol.

Kilka godzin po opublikowaniu prośby o natychmiastowe przeprosiny rzeczniczka PiS – Beata Mazurek – opublikowała tekst o następującej treści.

Foto. wp.pl

6 komentarzy

Skomentuj wpis