Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Skazani na Busa – nie potrzebują PKP, aby jechać na Pol’and’Rock Festiwal

Dokładnie dwa dni temu pisaliśmy o tym, że portal oko.press dotarł do maila jednego z pracowników PKP Intercity, w którym to widniała informacja o wprowadzeniu objazdów z pominięciem stacji Kostrzyn nad Odrą na czas kolejnego Pol’and’Rock Festiwalu (dawniej Przystanku Woodstock).

Wczoraj, w późnych godzinach nocnych został uruchomiony portal skazaninabusa.pl, w którym to każdy zainteresowany wspólnym wyjazdem na Pol’and’Rock ma możliwość dodać swoje ogłoszenie odnośnie tego, że oferuje lub poszukuje transportu na festiwal.

Jestem corocznym uczestnikiem Woodstocku. W tym roku to będzie mój ósmy wyjazd. Strona ma za zadanie ułatwić dojazd na kostrzyńskie pole.  Sam wiem, że niekiedy bywa to trudne. Nazwa strony trochę została podłapana od akcji antyradio – mamy nadzieję, że się nie obrażą (śmiech). W związku z tym, że domena stała wolna to postanowiliśmy się przyłączyć do pomysłu i zorganizować portal, który umożliwi znalezienie transportu na festiwal jak i możliwość jego zaoferowania. Jak projekt się sprawdzi to zamierzamy kontynuować go w kolejnych latach. – komentują twórcy portalu skazaninabusa.pl.

Jak dodać lub znaleźć ogłoszenie?

Jest to zupełnie proste. Wystarczy wybrać interesującą nas opcję przeglądaj ogłoszenia lub dodaj swoje ogłoszenie. W tej drugiej opcji będziemy musieli wypełnić krótki formularz. Po jego dodaniu automatycznie pojawi się ona na stronie.

 

Napisz komentarz

Skomentuj wpis