Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Środkowy palec dla Polaków – 2 mld zł dla TVP od PiS zamiast m.in. na onkologię. Jerzy Owsiak: „Żądam, aby pani Joanna Lichocka natychmiast złożyła mandat poselski.”

Posłanka PiS, Joanna Lichocka, pokazała środkowy palec po głosowaniu w sprawie dwóch miliardów złotych przyznanych na TVP przez Sejm RP. To był gest zwycięstwa pani poseł i jej ugrupowania nad opozycją. To także był gest zwycięstwa śmierci nad życiem. Dwa miliardy złotych, które dzisiaj powinny być przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia Polaków.

Fundacja WOŚP przez 27 lat wydała na sprzęt medyczny miliard sto dwadzieścia sześć milionów złotych. To nieco ponad połowa tej sumy. Jej rzeczywisty wymiar to 62 tysiące urządzeń medycznych, służących ratowaniu życia i zdrowia. Konkret? Absolutny konkret.
Żeby dorównać rocznym dotacjom na TVP, musimy działać wiele, wiele lat. System opieki zdrowotnej Polaków jest w rozsypce. Brakuje 60 tysięcy lekarzy i 100 tysięcy pracowników personelu medycznego. A tymczasem posłanka Joanna Lichocka pokazuje „f**k off” nam, Polakom. I niech nie p***doli, że pocierała nos. Foty pokazują wyraźnie, jaki to gest.

To tak dołuje, tak gnoi, to tak dobitnie mi pokazuje, że jestem zero, że nie mam tu nic do gadania… Jestem drugą, trzecią, a może czwartą kategorią obywatela… Do czego już doszło w publicznej debacie?

Żądam, aby pani Joanna Lichocka natychmiast złożyła mandat poselski. Obraziła miliony Polaków. A jej partia pokazała, że nasze, Polaków, zdrowie, przegrało z chorym, partyjnym myśleniem.

Jurek Owsiak pisze list otwarty do poseł PiS – Joanny Lichockiej.”Poczułem się osobiście obrażony (…) gestem „f**k off”.”

51 komentarzy

Skomentuj wpis

 • Ta Pani przynosi wstyd całej Polsce, przecież na to patrzy cały świat. Jak ludzie mogą głosować na taką partie gdzie ludzi mają głęboko w d… Nie powinna już nigdy więcej zasiąść w sejmie, powinni ją wywalić w trybie natychmiastowym!

 • Horror… więcej na nich głosujcie takie myndy nie powinły mieć wogole prawa głosu. Wstyd mi za nasz rząd poprostu WSTYD I HAŃBA IM!!!!

 • ŻYCZĘ PANI POSEŁ I JEJ RODZINIE ZDROWIA . ABY NIGDY NIE MUSIELI TRAFIĆ DO ONKOLOGA …

 • Czuję to dokładnie co Jurek Owsiak i żądam złożenia mandatu poselskiego. Bo jak mają się czuć wyborcy, którzy na poseł Lichocka głosowali?

 • Dzis na sor w szpitalu piotrkowskim pan doktor mowi nawet papieru do drukarek im nie daja …tak qwy poukracali wszystko

 • Teraz życzę tej osobie, aby ona doświadczyła bliskiego spotkania z naszą służba zdrowia, w roli pacjenta, który ma związane ręce bo brak jest funduszy na leczenie.

 • To zdjęcie powinno być na bilbordach w kampani prezydenckiej Kidawy-Błońskiej oraz na oddziałach onkologicznych.

 • Mam nadzieje że wsadzi sobie go w…. i zostanie gdzie jej miejsce. Zdrówka życzę 🙂 bez poselskiej ,,wypłaty,,

 • Dziękujemy Pani Poseł za szczerość. Jeszcze większą wdzięczność okarzemy przy wyborach.

 • Uwazam, ze powyzsze zdjecie z placem w roli glownej powinno znalezc sie na wielkich billboardach w calym kraju, aby skonfrontowac spoleczenstwo w zyciu codziennym z faktem, kto decyduje o losie kazdego z nas.

 • Niech go sobie wsadzi w d… Co za wstyd ! Z drugiej strony to tylko podziękować tym co na PiS głosowali . Brawo !!!

 • Owsiak zbiera od ludzi którzy sami dają a władza którą my sponsorujemy sama bierze gratulacje dla tej kobiety która zachowaniem potwierdza brak szacunku dla drugiego człowieka dlaczego mamy płacić na telewizję nie umie się utrzymać sama jak inne stacje a może warto sprawdzić kto tam pracuję po znajomości .

 • Pewnie niejeden z rodziny pisowcow korzystał z urzadzen medycznych Owsiaka. I takie podziękowanie.Przykre to…

 • oby tak dalej to bedzie tak samo jak na ukrainie wojna domowa przez te pi……y pisowskie

 • A ciekawe ilu z was głosowało na to chora partie karzeł zadzacy kurwa PiS to złodzieje ja Po ale macie swoich pidupionych wybranków wyjdźmy na ulicę i spalmy ich na stosie tak jak za średniowiecza złodzieje francowate

 • Tak właśnie wygląda cała prawda o ”dobrej zmianie”-chamstwo, kłamstwo i obłuda.Szydło krzyczała przed objęciem stołka ”dość buty i arogancji rządu”żeby później jeździć trzema limuzynami z 11-ma borowikami na kolację i sama sobie oraz swoim przydupasom przyznawać nagrody twierdząc bezczelnie ”im się to po prostu należało”Nic dziwnego, że tyle dają z naszych podatków na media , które pokazały , że słowa Kurskiego ”ciemny lud wszystko kupi” to były ”święte słowa”

 • Tak było jest i będzie…wszystko im wolno, na wszystko im wolno A nam? Nam wolno A nawet trzeba siedzieć cicho 😀 Kooocham nasz rząd ♡

 • Zawsze powinna być pokazywana z Kaczyńskim na pierwszym planie, jak w sejmie. Taki związek semantyczny – na bilbordy w całym naszym wstającym z kolan kraju, najdalszych jego ogłupiałych zakątkach i ociemniałych zadupiach. Choć może i to będzie za trudne do zrozumienia

 • Będzie kiedyś na łożu śmierci, zżerana przez nowotwór. Wtedy poczuje jak bardzo szybko karma wraca..

 • Taaak..A Owsiak i WOSP nie ma sobie nic do zarzucenia. Poszło na TVP ale wiadomo na co poszło a gdzie lewe pieniądze Owsiaka? Niech sie sumiennie rozliczy to bedziemy gadać.

 • Pokazała mi i wszystkim Polakom co PiS o nas sądzi i ma w nosie chorych, pieniądze nasze przeznacza na swoją propagandę..Śmieje się jak Kaczor, Nawacki Pawłowicz Kurski, Lichocka, Morawiecki, Kuchciński, Macierewicz, Szydło, Jaki, Ziobro, Brudziński, Tarczyński , Zalewska, Kamiński, Kempa czy Terlecki , bo oszukali Polaków, stworzyli mafię, która nas okrada bezkarnie….

 • Patrzcie i płaczcie, Ci którzy głosowaliście na PiS, składam Wam gratulacje za życiowe wybory, ten gest jest rownież do Was 👏

 • Bydło powinno siedzieć w oborze, a nie w sejmowych ławach. Zachowanie tej kobiety jest żenujące i poniżej krytyki. Pomyśleć, że tacy ludzie reprezentują nas Polaków to się w głowie nie mieści. Takich jak ona powinno się od razu usuwać, bo nie jest godna mandatu. Dziadostwo.

 • Wsadz sobie tego paslca tam gdzie slonce nie dochodzi , co za obluda i to ma byc przedstawiciel narodu ? wont z dywanow do lasu dziki beda mialy zabawe , ps niech ta pani uwaza na loche z malymi bo wtedy jej ten palec nie pomoze he he he …..

 • Myślę, że ta pani ma problem ze zginaczami w palcu i jest po prostu chora, nawet o tym nie wie🤣🤣🤣🤣🤣

 • Skoro pan Owsiak został pozwany do sądu za wypowiedź obraźliwa dla pewnej pani poseł (czytać świni udającej kobietę). To ja proponuję albo zbiowowy pozew dla „pani” Lichockiej, lub niech każdy obywatel który tym gestem poczul się urażony niech sam złoży pozew! Wkoncu to osoba publiczna zobowiązana do pewnych kryteriów zachowania. A każdy obywatel popierający opozycję miał prawo poczuć się znieważony tym gestem! Wystarczy że z 500 osób ją pozwie i babsztyl nie wyjdzie przez kilka lat z sal rozpraw. A i może uda się komuś jakieś odszkodowanie uzyskać!!

 • Dorwała się taka do koryta i ludzkim głosem już nie przemawia. Nie życzy się nikomu źle, ale mam nadzieję że w ten sam sposób lekarze będą tę kobietę leczyć. Pokazując jej środkowy palec.

 • Ona chyba zapomniała, kto płaci za to, że ona tam siedzi. Jak się nie podoba pracodawca, czyli ogół obywateli, to niech spada. Z drugiej strony dobrze, niech pokażą swojemu elektoratowi swoją prawdziwą twarz i stosunek do obywateli. Może to im chociaż da do myślenia

 • To się w głowie nie mieści.Miliardy na telewizję ,której wielu już nie chce oglądać.Która działa tylko na zlecenie partii rządzącej.Manipulują ludźmi i to jest prawdziwy powód dotacji. Nie oglądam od lat i nie chcę oglądać.Chciałabym żeby jeszcze za mojego życia skończył się ten koszmar,w którym przyszło mi żyć.Polacy są podzieleni,skłóceni,a tu jeszcze Joanna Lichocka pokazuje ,że ma do wszystkich stosunek ………,a potem wmawia,że to nie tak.Kolejki do lekarzy,brak sprzętu w szpitalach – oto z czym musimy się zmierzyć.

 • to ma być przedstawicielka Polaków !!! wstyd !! wypad Pani Joanno !!! zgadzam się całkowicie z panem Owsiakiem !!!