Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera UM w Poznaniu #MuremZaOwsiakiem

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera UM w Poznaniu na łamach swojego facebookowego profilu opublikował galerię zdjęć przedstawiającą akcję #MuremZaOwsiakiem.

Personel naszego Szpitala zebrał się w piątek w holu głównym aby oddać Hołd Owsiakowi. Po ostatnich wydarzeniach jesteśmy bardzo szczęśliwi, że decyzja Jurka Owsiaka została zmieniona i że znów będzie Prezesem WOŚP.- czytamy na stronie Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu.

Na chwilę obecną na terenie poznańskiego szpitala znajduje się sprzęt z naklejonymi serduszkami za ponad 8.000.000 zł. Jak informuje szpiral już wielu podopiecznych placówki nie byłoby z nami, gdyby nie sprzęt ofiarowany przez Fundację.

Serduszka WOŚP uśmiechają się do nas min: na Bloku Operacyjnym Chirurgii, Bloku Operacyjnym Otolaryngologii, w Stacji Dializ, Klinice Diabetologii i Otyłości Wieku Rozwojowego, Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pediatrycznej, Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej, Klinice Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej, Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej, na Oddziale Transplantacji Szpiku, w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej, Klinice Pneumonologii, Alergologii Dziecięcej i Immunologii Klinicznej, Klinice Kardiologii Dziecięcej, Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego Wieku Rozwojowego, a także z Izby Przyjęć Pediatrii, Pracowni Endoskopii Układu Pokarmowego, Pracowni Urodynamiki, Pracowni USG, Pracowni Badań Słuchu, Pracowni Immunologii Hematologicznej, Pracowni Motoryki Przewodu Pokarmowego oraz Poradni Przyszpitalnych. – czytamy w dalszej części wiadomości.

Czekamy za Waszymi wiadomościami i relacjami pod adresem kontakt@muremzaowsiakiem.pl.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis