Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

To już pewne! W Darłowie będzie most imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Stało się! Radni Miejscy w Darłowie podjęli dzisiaj jednogłośnie uchwałę nadania nazwy dla mostu łączącego ul. Lutosławskiego i Wyspę Łososiową w Darłowie imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. ❤️

  • 10 za
  • 0 przeciw
  • 0 wstrzymujących
  • 5z5 radnych nieobecnych

Pomysłodawcą akcji jest Daniel Bonzay Frącz!

Radni w Darłowie jednogłośnie przyjęli decyzję o nadaniu mostu, który łączy ulicę Lutosławskiego z Wyspą Łososiową, imienia WOŚP. Most to kładka dla pieszych, ale zaprojektowana z gracją, z pięknym czerwonym kolorem całej metalowej konstrukcji. Jest to kładka, po której także piesi na wózkach mogą spokojnie poruszać się w obie strony.

Ważną sprawą związaną z podjętą decyzją jest ta jednogłośność. Bywa, że zwracają się do nas organizatorzy podobnych przedsięwzięć, gdzie chodzi o mosty, ronda, ulice, place. A my wtedy mówimy bardzo wyraźnie – zgadzamy się, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, że będzie to wola decydentów jednomyślna, bez boksowania się, bez konfliktu, bez wymyślania różnych racji, które przeradzają się w kłótnie. Jeżeli ma być gdziekolwiek napinka, to kłaniamy się nisko i prosimy o nie wzniecanie ognia. Bywa, że ekipa się wycofuje i ognia nie ma. W przypadku Darłowa ogień absolutnie pozytywny, jest nazwa, jest kładka, łączy dwa brzegi i jesteśmy z tego bardzo, bardzo dumni, a już niebawem będziemy chcieli go oficjalnie otworzyć i życzyć mu fantastycznego, wieloletniego, dobrego chodzonego!

Od jutra zapraszam na dwutygodniowe, wakacyjne muzykowanie z moimi wyborami. Urlopuję się ja, ale zostawiam Was z codzienną, inną porcją muzyki, czyli z wybranymi utworami, które szczególnie zapadły mi w głowie. Jutro pierwszy odjazd i tak codziennie będziemy coś z tej muzycznej półki wrzucali. Trzymajcie kciuki za przygotowania do Pol’and’Rock Festival. My już ze wszystkim w blokach startowych, ale jak sami wiecie każdy dzień może przynieść potężną dawkę różnej mocy rock’n’rollowych wieści. Miłego, serdecznego i bezpiecznego bycia dla wszystkich! – komentuje na facebooku Jurek Owsiak.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis