Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

TVP pozywa Skibę i chce przeprosin i wpłaty 25 tyś na… WOŚP!

To nieprawdopodobne! Telewizja Polska pozywa Krzysztofę Skibę i w zamian za polubowne załatwienie sprawy chce przeprosin na YouTube oraz wpłacenia 25 tysięcy złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Oebrałem pismo z TVP. Żądają ode mnie nagrania filmu z przeprosinami na YouTube oraz wpłacenia 25 tysięcy złotych – uwaga – na…. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Tego domaga się telewizja, która zakrywała serduszka WOŚP w swoich programach, telewizja, która wyemitowała przed finałem WOŚP absurdalny i obrzydliwy film animowany o tym, że Owsiak razem z Gronkiewicz-Waltz kradną pieniądze Orkiestry. Niewiarygodne! – mówi Gazecie Wyborczej Krzysztof Skiba.

W wezwaniu do polubownego załatwienia sprawy adwokat TVP zarzuca Krzysztofowi Skibie, że po śmierci Pawła Adamowicza w kilku publicznych wypowiedziach muzyk stwierdził, że Telewizja Publiczna jest moralnie odpowiedzialna za tę śmierć i to, że sugerował, że TVP stworzyła klimat, w którym ta zbrodnia mogła się zrealizować.

Razem za mną pozwano rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara, prof. Wojciecha Sadurskiego oraz dziennikarza „Gazety Wyborczej” Wojciecha Czuchnowskiego. Będę jeszcze konsultował to pismo z prawnikami, ale oczywiście nie zgodzą się na żadne przeprosiny. – komentuje na łamach Gazety Wyborczej Skiba.

Cały wywiad dostępny jest w tym miejscu.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis