Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤

Twórca Gadu-Gadu: Naprawdę ciekaw jestem jak „ciężko harują” Jurek Owsiak z żoną

6 komentarzy

Skomentuj wpis

  • ZIB czy ty jesteś zdrowy na umyśle? Czy chociaż pofatygowałeś się przeczytać sprawozdania WOŚP? Idź się rozpędzić i walnąć głową w mur. Może pomoże.

  • Wielu ludzi(ja też) wspierało działania wośp, do czasu aż okazało się ze działania dla chorych są tylko skutkiem ubocznym, pretekstem do tego by choćby oszukiwać wspierających i wykorzystywać wszystkich do zapewnienia sobie wygodnego życia. Jeśli Owsiak będzie się reklamował prawdziwie tj” prawie 50% darowizn przeznaczam dla chorych a resztę dla siebie i znajomych” to każdy kto wpłaca będzie miał swiadomosc. Dziś jest to zwykłe naciaganie, zwłaszcza w kontekście niechęci do ujawniania dokumentów finansowych wąż wątłych elementów Fundacyjnej ukladanki.

  • Wiadomo czemu tak się stało. Gadu gadu nie jest już tak popularne jak dawniej, więc to tylko ślepa zazdrość. Jest dużo takich Gollumów, zrobiących wszystko dla pieniędzy, jak dla pierścienia.

  • No cóż… Zamiast tracić czas na takie wpisy zgłoś się od razu do tvpis do pisania pasków albo wymyslania wiadomości. Zrobiłeś w życiu coś fajnego jak na tamte czasy i skończyło się logiczne myślenie?