Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

„Tylko nie mów nikomu”: Jurek Owsiak pisał do prezesa TVP, a odpowiedział TVN

18 milionów wyświetleń dokumentu braci Sekielskich to nie sprawka szatana! To naturalne zachowanie zainteresowanego tą sprawą Polaka. Dlatego tak ważne jest, aby każdy z nas miał możliwość wyrobienia sobie własnej opinii w tym temacie. W poniedziałek, bez żadnych dodatkowych podtekstów, zwróciłem do Telewizji Polski o pokazanie na jej antenie „Tylko nie mów nikomu.” Okazuje się, że według sondażu SW Research dla serwisu rp.pl, 75% dorosłych Polaków uważa, że telewizja publiczna powinna dokument braci Sekielskich wyemitować. W tej sytuacji emisja dokumentu jest wręcz obowiązkiem TVP!

Zapraszam też do swojej audycji w Antyradio, której tematem było szukanie dobrych ludzi Kościoła. Słuchacze znajdowali ich na….naszym festiwalu Pol’and’Rock Festival! To tam, w Akademii Sztuk Przepięknych, mogliśmy posłuchać tak poruszających wystąpień i spotkań jak między innymi to z ks. Janem Kaczkowskim, ks. Wojciechem Lemańskim czy ks. Adamem Bonieckim! Słuchacze wspominali także swoich, bliskich im ludzi Kościoła.

W sobotę o godzinie 20 w Antyradiu powtórka tej audycji, a emisja dokumentu „Tylko nie mów nikomu” na antenie TVN dzisiaj, w piątek, o godzinie 23:00.

3 komentarze

Skomentuj wpis