Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Walentynkowa kolacja w kieleckiej Baszcie Plotkarce wylicytowana w 27. finale WOŚP (zdjęcia)

W czwartek, 14 lutego, obchodzimy międzynarodowe święto zakochanych. Ten dzień z pewnością zapamiętają Katarzyna Pasek i Mateusz Skibiński, którzy tegoroczne Walentynki spędzą w kieleckiej Baszcie Plotkarce.

Walentynkowa kolacja w Baszcie Plotkarce była przedmiotem licytacji podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytowana została 13 stycznia w Kieleckim Centrum Kultury i przekazana w prezencie dla Katarzyny Pasek.

– Dzisiaj mamy wyjątkowo miłosne menu. Na przystawkę jest kwitnące uczucie, czyli krewetki coctailowe na musie z mango. Później podamy do zakochania jeden krok, czyli krem z zielonego groszku i mięty pod śmietanową chmurką. Na danie główne mamy miłość łączy dwa serca – pierś faszerowana szpinakiem i kozim serem podawana z bukietem świeżych sałat i ziołowymi grzankami. Zwieńczeniem kolacji jest na zawsze razem, czyli rafaello z białą kokosową truflą – mówi Anita Barańska z Restauracji Pałacyk Zielińskiego w Kielcach. Katarzyna i Mateusz przybyli punktualnie na 18 i nie kryli podekscytowania. Para musiała wspiąć się po drabince do baszty, która była pięknie przystrojona. Po chwili kelnerka przyniosła przystawkę. – Bardzo się cieszę na tę kolację. Zwłaszcza, że pierwszy raz będę mogła zobaczyć basztę od środka. Dania wyglądają naprawdę smakowicie i myślę, że będzie to udany wieczór – podkreśla Katarzyna Pasek.

 

Napisz komentarz

Skomentuj wpis