Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Wiemy na co WOŚP i TVN będą zbierać już we wrześniu!

Wielki Mecz 2019 odbędzie się już 8 września na Stadionie Legii w Warszawie. Dowiedz się, jaki jest tegoroczny cel tego charytatywnego wydarzenia TVN oraz Fundacji WOŚP.

Drużyny TVN i Fundacji WOŚP już po raz trzeci będą walczyły o zwycięstwo na boisku, ale niezależnie od wyniku największymi wygranymi będą podopieczni Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych – ponieważ to na zakup karetki dla nich będzie przeznaczona kwota uzbierana ze sprzedaży biletów.

W poprzednich latach, dzięki Wielkim Meczom, w których Fundacja WOŚP grała z TVN, zostały zakupione:

Przypominamy – bilety możecie kupić w serwisie ebilet.pl w cenie 20 zł. W ofercie są również bilety VIP (140 zł), dzięki którym nie tylko wesprzecie charytatywny cel tego wyjątkowego wydarzenia, ale także będziecie mieli możliwość oglądać mecz z najbardziej prestiżowego miejsca stadionu i spędzić ten czas w towarzystwie największych polskich gwiazd.

Wielki Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Jednak już od godziny 13:00 na błoniach stadionu na kibiców obu drużyn czekać będzie wiele atrakcji. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN. Drużynę WOŚP wspierają mBank, Play, Mastercard i Dawtona.

źródło: WOŚP.org.pl

Napisz komentarz

Skomentuj wpis