Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Woodstockowicze podziękowali policjantom za pomoc w naprawie auta. “Ukłony dla tak cudownych i życzliwych ludzi”

Do Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wpłynęło podziękowanie dla policjantów za udzieloną pomoc przy awarii samochodu. Zostało ono skierowane do funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, którzy w minionym tygodniu dbali o bezpieczeństwo uczestników XXV edycji Pol’And’Rock Festival.

Dwa dni temu do Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wpłynęło podziękowanie od właścicielki samochodu, który uległ awarii w minioną niedzielę w Kostrzynie nad Odrą. Kobieta pisze w nim, że zarówno ona, jak i woodstockowicze, którzy jej towarzyszyli, miło zaskoczyli się reakcją funkcjonariuszy.

“(…) W imieniu Moim i Moich Woodstockowych Towarzyszy chciałabym bardzo podziękować wspaniałym Policjantom, którzy bez wahania pomogli nam w momencie awarii samochodu. Pragnę nadmienić, iż auto zepsuło się w niedzielę, a więc znalezienie tego dnia mechanika, który podjąłby się naprawy graniczyło z cudem. Dlatego właśnie ta pomoc była bezcenna. Uważamy, że taka postawa jest godna naśladowania. Sami byliśmy miło zaskoczeni faktem, iż nawet po naszym powrocie z Kostrzyna Panowie wciąż interesowali się czy udało nam się wrócić bezpiecznie, bez żadnych następnych niespodzianek. Ukłony dla tak cudownych i życzliwych ludzi (…)”

Swoje podziękowania kobieta skierowała do policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, którzy w minionym tygodniu dbali o bezpieczeństwo uczestników XXV edycji Pol’And’Rock Festival.

źródło: ochrona24.info

1 komentarz

Skomentuj wpis