Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Za 50 tys. zł wylicytowała dzień z Natalią Siwiec! Jak wyglądało ich spotkanie?

Pani Patrycja za 50 tysięcy złotych wylicytowała dzień z Natalią Siwiec! Wszystkie pieniądze z aukcji powędrowały na konto WOŚP. Jak wyglądał dzień spędzony z Siwiec?

Wylicytuj spotkanie z Natalią Siwiec i lekcję makijażu od Niej. Ta aukcja to gwarancja dobrze spędzonego dnia. Natalia zapowiada, że zdradzi wiele swoich tajemnic. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś do Natalii… zapraszamy do licytacji – mogliśmy przeczytać w opisie aukcji.

Opis bardzo skusił panią Patrycję, dlatego przeznaczyła na ten dzień aż tak wysoką kwotę. Wszystkie pieniądze z tej aukcji powędrowały na konto WOŚP.

Jak wyglądał dzień spędzony z Natalią Siwiec?

Natalia Siwiec razem z córeczką Mią spędziła cały dzień z panią Patrycją. Panie poznały się dwa tygodnie przed spotkaniem na Instagramie. Okazało się, że bardzo duże je łączy – obie kochają podróże, mają dzieci. Na początku Patrycja przyszła do domu Natalii Siwiec. Dzień zaczął się bardzo przyjemnie!

Drugą częścią ich spotkania była obiecana lekcja makijażu z Natalią Siwiec. Siwiec wykonała pełny profesjonalny makijaż Patrycji oraz przekazała jej kilka trików, które sama może zastosować w codziennym makijażu.

Na koniec wspólnego dnia panie wybrały się na owocowy koktajl – prawdziwą bombę witaminową.

Czy warto było wydać 50 tysięcy złotych na dzień z Natalią Siwiec? Patrycja odpowiada wprost: „TAK!” – zwłaszcza, że wszystkie pieniądze z tej licytacji poszły na szczytny cel!

MATERIAŁ WIDEO ZE SPOTKANIA DOSTĘPNY JEST TUTAJ.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis