Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

8 Najlepszych licytacji na rzecz WOŚP w 2019

8 Najlepszych licytacji na rzecz WOŚP w 2019

1. Rolls-Royce od Braci Collins i Mastercard
Cena: 211 211 złotych
Używany samochód osobowy marki Rolls-Royce, Silver Shadow o włos przebił dzień z Donaldem Tuskiem. Samochód został kupiony przez Braci Collins i sprowadzony do Polski. Do samochodu dorzucono „Bezcenną Niespodziankę”.

2. Dzień z Donaldem Tuskiem
Cena: 211 100 złotych
Spędzenie dnia z Przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem okazało się najbardziej pożądaną aukcją charytatywną WOŚP jeśli chodzi o rzeczy niematerialne. Oprócz wspólnego obiadu w Brukseli, zwycięzca może liczyć na partyjką Scrabble.

3. Obiad z Robertem Lewandowskim
Cena: 150 000 złotych
Obiad w Warszawie lub Monachium z Robertem Lewandowskim to gratka dla jego fanów. Do wspólnego posiłku, piłkarz dorzucił bilety na mecz niespodziankę.

 

4. Volkswagen Golf od Filipa Chajzera
Cena: 70 000 złotych
Zwycięzca aukcji wylicytował samochód przekazany przez Filipa Chajzera za 61100 zł, jednak dopłacił do pełnej kwoty. Tym samym stuningowany Golf przebił zeszłoroczną akcję, na którą wystawiony został Polonez. Volkswagen dorzucił do aukcji wycieczkę do swojej fabryki.

 

 

5. Dzień z Natalią Siwiec
Cena: 51 600 złotych
Natalia Siwiec zaprasza na wspólny dzień połączony z warsztatami makijażowymi. Celebrytka zdradzi swoje triki i jak sama mówi, gwarantuje przyjemnie spędzony czas. Czy zwycięzcy uda się poznać jej uroczą córkę Mię?

6. Sukienka od Agaty Dudy
Cena: 44 000 zł
Komplet Pierwszej Damy, na który składają się: kremowa sukienka w kwiaty z zielonym żakietem i paskami znalazł się w czołówce. Został stworzony przez projektantkę i markę „Ela Piorun” z Warszawy. Do aukcji Agata Duda dołączyła zdjęcie z podpisem.

 

7. Spotkanie z Barbarą Kurdej – Szatan
Cena: 42 100 złotych
Basia Kurdej- Szatan zaoferowała kolację w jednej z warszawskich restauracji. Aktorka przyznała, że opowie o swojej pracy na planie, zdradzi kilka ciekawostek z życia w teatrze i… da się poznać!

 

8. Pokaz Saint Laurent z Anją Rubik
Cena: 37 100 złotych
Tydzień mody w Paryżu zbliża się wielkimi krokami. Anja Rubik przekazała na aukcję uczestnictwo w pokazie Saint Laurent, który zaprezentuje kolekcję jesień/zima 2019. Szczęśliwy zwycięzca aukcji oprócz spotkania z Anją, otrzyma przelot i zakwaterowanie.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis